Belek Kirman Belazur Resort & Spa Belek

Belek Kirman Belazur Resort & Spa BelekBelek Kirman Belazur Resort & Spa Belek


Belek yurdumuzun tatil amaçlı en çok tercih edilen yerlerinden biridir. Bölgede yaz ayları çok sıcak geçtiğinden yerli ve yabancı turistler bu bölgede tatil yapabilmek için konaklama alanlarında rezervasyon yaptırmaktadır. Bölgenin tarihi yapıları bu bölgede uzun yıllar boyunca yerleşim olduğunu göstermektedir. Eski tarihlerde inşaa edilen antik kent ve tiyatrolar bölgenin daha da gelişerek modern yapıyı da barındırmasını sağlamaktadır. Yerli ve yabancı turistler için hem kültür turizmi hem de normal tatili bir arada imkanı sunulmaktadır. 

Bölgenin sınırları içerisinde yer alan beş yıldızlı ve ödüllü oteller konuklarına en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün kendini yenilemektedir. Genel olarak sahil şeridi boyunca yer alan oteller yıl boyu konuklarını ağırlamaktadır. Otellerin sunduğu imkanlar ile tatil yaparak yazın ve güneşin keyfini çıkartan tatilciler bölgede oldukça fazla nüfus artışına neden olmaktadır. 

Belek ilçesine ait olan konaklama alanları genellikle deniz kenarında özel plaj alanları ile hizmet vermektedir. Belek Kirman Belazur Resort & Spa Belek otelde bunlardan biridir. Bölgenin en iyi otelleri arasında yer alan bu otel konuklarına daha iyi hizmet sunabilmek için tecrübeli ekip ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Otelin lüks ve görkemli yapısı tatilcileri cezbederek unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Otelin spa bölümünde de oldukça geniş bir hizmet verilmektedir. 
 Belek Kirman Belazur Resort & Spa Belek Otel Belek merkeze 8 km uzaklıktadır. İlçe merkezine ulaşım toplu taşıma araçları ile yapılabilmektedir. Havalimanına uzaklık 40 km, Antalya merkeze ise 45 km mesafededir. Otel konuklarının havalimanı ulaşımında transfer hat hizmeti sunuyor olsa da diğer alanlara ulaşımda anlaşmalı transfer hat hizmeti sunan firma ile çalışmaktadır. Özellikle şehir içerisinde gezilecek olan alanlara transfer hat hizmeti sunan firmalar ile hizmet verilmesi konukların daha güvenli seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır.  Belek Kirman Belazur Resort & Spa Belek konukları ilçenin her bir bölgesinde rahatlıkla araç ile seyahat edebilmektedirler.

Belek transfer vip bölgede transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Bölgenin çoğu oteli ile anlaşmalı olarak konuklarına transfer hizmeti sunmaktadır. Transfer hat ile bölgede bulunan alanlara kendi aracının rahatlığında ulaşım imkanı bulan konuklar gün boyu aynı araç ile seyahat ederek tekrar konaklama alanına ulaşabilmektedirler. 

Bölgenin her yerinde gezilecek alanlar ve alışveriş yapılabilecek mağazalar bulunmaktadır. Özellikle yabancı turistlerin bölge hakkında detaylı bilgi sahibi olmadığından transfer hat hizmeti ile ulaşım sağlaması daha güvenli seyahat edilmesine yardımcı olmaktadır. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak otel ve şehre gelen konukların güvenli seyahat ederek bölgeyi tanımalarını sağlar. Ayrıca kısa sürede ulaşım sorunlarına çözüm bulan Belek transfer vip bölgenin birçok oteli ile konuklarına ayrıcalıklı hizmet sunmaktadır. Uygun fiyatlı seyahat edebilmek için Belek transfer vip tercih edilerek aile ve kalabalık gruplar için en doğru seçimlerden biri olacaktır. Önceden rezervasyon fırsatı ile de zaman kaybı engellenmiş olur. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13