Belek Kempinski Hotel The Dome Belek


Belek Kempinski Hotel The Dome Belek


 

Kempinski Hotel The Dome Belek


Tatil yapmak için ve tarihi bölgeleri gezmek için en ideal bölgelerden biri olan Belek her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yerli ve yabancı birçok turist bölgenin tarihi yapısını da merak ettiği için bölgede tatil yapmanın keyfini çıkartmaktadır. Antalya’ ya bağlı olan Belek ilçesi doğal yapıları ile de dikkat çekmektedir. Özellikle büyük şelaleleri ve bol yeşillikli yapısı turistlerin doğa sporu yapmak için de tercih ettiği bölgelerden biridir. 

Belek ilçesinde bulunan oteller yerli ve yabancı turistlerin konaklama için en sık tercih ettiği otellerdir. Bölgede bulunan otellerin çoğu her şey dahil sistemi ile konuklarına hizmet vermektedir. Otellerin denize sıfır konumu sayesinde tatil boyunca denize girme fırsatı da bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar ile yapılacak olan tatillerde aileler için avantajlı tatil fırsatları sunulmaktadır. 

Tarihi alanların çokluğu ve doğal güzelliklerin yapısı ile ilgi gören Belek ilçesi yaz aylarında nüfus olarak da oldukça kalabalıktır. Ulaşım araçlarının çok fazla olmasına rağmen özel araç ile seyahat edenlerin sayısı da fazladır. Bunun yanı sıra şehirde ilk kez konaklama imkanı bulan kişiler transfer hatları daha sık kullanabilmektedir.

Belek Kempinski Hotel The Dome Belek Belek bölgenin seçkin otellerinden biridir. Gösterişli yapısı konforlu ve lüks bir tatilin tadını çıkartmayı sağlar. Otelin lüks ve ihtişamlı görünüşü ile tatilcileri cezbediyor olması konaklama da ayrıcalık sağlayabilmektedir. 

Belek merkeze 8 km mesafede bulunan Belek Kempinski Hotel The Dome Belek otel Antalya şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır. Ayrıca Antalya havalimanına 25 km uzaklıktadır. Havalimanı ve şehir merkezine ulaşım transfer hatlar ile sağlanmaktadır. Ayrıca toplu taşıma araçları da tercih edilebilir. Fakat Belek Kempinski Hotel The Dome Belek konukları için uygun fiyatlı seyahat ederek ve zamandan tasarruf etmek için transfer hat kullanımı bütçe açısında da daha uygun fiyatlı olmaktadır. 

Otel konuklarının ya da şehre gelen konukların rahat bir şekilde ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması için transfer hatlar cazip fırsatlar sunmaktadır.Bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunan seçkin firmalardan biridir. Müşteri portföyü oldukça geniş olan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak müşterilerinin ihtiyacı olan ulaşım araçlarını temin etmektedir. 

Bölgede birçok alana hizmet veren Belek transfer vip müşterilerin ulaşım ihtiyaçlarında çözüm odaklı hizmet vererek konaklamanın dışında rahat ulaşım sağlamalarına da yardımcı olmaktadır. 

Tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip şehre gelen konuklar için güvenli seyahat etme imkanı da sunarak hizmet vermektedir. Bölgede yer alan birçok alana uygun fiyat garantisi ile ulaşım hizmeti sunduğundan birçok otel ile de ortak olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

7/ 24 araç bulma şansı olan Belek transfer vip ile seyahat ederek gidilecek alana ulaşım sağlanması bütçe açısından da karlı olmaktadır. Hem otel konuklarına hem de şehre gelen konuklara kaliteli ulaşım hizmeti sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13