Belek Kaya Palazzo Golf Resort Hotel Belek


Belek Kaya Palazzo Golf Resort Hotel BelekBelek Kaya Palazzo Golf Resort Belek


Antalya yaz aylarında tatil sezonunun açıldığı zamanda çok kalabalık bir nüfusa sahiptir. Özellikle yerli ve yabancı turistler bölgede tatil yapabilmek için önceden rezervasyon yaptırarak tatilin tadını çıkartmaktadır. Konaklama için tercih edilecek olan oteller çeşitli kampanya ve fırsatlar ile de bölgenin daha da kalabalıklaşmasını sağlamaktadır. Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi bölgenin en çok turist ağırlayan ilçelerinden biridir. Yaz aylarında ilçede çok sayıda turistin olması turizm sektörünün de daha hareketli olmasını sağlamaktadır. 

Belek ilçesi tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile turistlerin çok fazla ilgisini çekmektedir. Bu nedenle bölgede kültür ve doğa turizmi de yapılmaktadır. Antik tiyatrolar ve doğal şelaleler gibi alanları ziyaret etmek isteyen turistler çeşitli ulaşım araçlarını kullanmaktadır. Bölgede çok fazla gezilip görülecek yerler bulunmaktadır. Ayrıca doğa sporlarının yapılabilmesi için çeşitli kulüpler bulunmaktadır. Golf kulüpleri gibi spor kulüpleri ilçenin en gözde yerlerinden olmaktadır. 

Belek Kaya Palazzo Golf Resort Hotel Belek bölgenin seçkin otellerinden biridir. Denize sıfır konumu ile tatilcilerin unutulmaz zaman geçirmelerini sağlar. Ayrıca otelde her şey dahil konsepti ile hizmet verilmektedir. Büyük ve gösterişli yapısı bölgede dikkat çeken bir yapıya sahip olmasına yardımcı olur. Otel konukları konforlu ve lüks bir tatil için önceden rezervasyon fırsatlarını değerlendirebilmektedir. Otelin ayrıca kendine ait golf sahası bulunmaktadır. Bunun yanı sıra spa hizmeti ile dikkat çekmektedir.
Belek Kaya Palazzo Golf Resort Hotel Belek Otel ilçe ve şehir merkezlerine ulaşım için transfer hat hizmetlerinden faydalanılmasını tavsiye etmektedir. Havalimanı ve otel arasında transfer hat hizmeti veren otelin ayrıca diğer bölgelere ulaşımlar için de transfer hat hizmetinin daha güvenli seyahat etme imkanı sunduğunu belirtmektedir.Belek Kaya Palazzo Golf Resort Hotel Belek Otelin Belek merkeze uzaklığı 6 km’ dir. Antalya şehir merkezine ise 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca havalimanına olan uzaklığı ise 27 km’ dir. Konukların havalimanı ve otel ulaşımlarında transfer hat hizmeti gün boyu hizmet vermektedir.

Belek transfer vip bölgenin en gözde transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Bölgede oldukça etkili olan Belek transfer vip otel konuklarına ve şehre gelen konuklara rahat ulaşım hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Gidilecek olan alana uygun fiyatlı seyahat edebilme imkanı tanıyan Belek transfer vip lüks ve konforlu araçlar ile hizmet kalitesini de en üst seviyede tutmaktadır. 

Gidilecek olan alana aile ya da kalabalık grup ile gitmek isteyen konuklar için büyük araçlar ile hizmet verilebilmektedir. Önceden rezervasyon yapılan araçlar zamanında hazır bir şekilde konuklarını bekleyerek kaliteli hizmet sunmaya çalışılmaktadır. 

Bölgenin en eski transfer hat hizmetlerinden biri olan Belek transfer vip tecrübeli ekibi ile Antalya ve çevresine transfer hat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini önemseyen firma bölgede faaliyet göstererek ulaşım konusunda yerli ve yabancı turistlere kolaylık sağlamaktadır. 7/24 hizmet garantisi ile konforlu ulaşımı müşterilerine sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13