Belek Kaya Belek Hotel Belek


Belek Kaya Belek Hotel BelekBelek Kaya Belek Hotel Belek 


Belek tatil için en uygun bölgelerden biridir. Denizin ve güneşin tadını doyasıya çıkarmak isteyen tatilciler için lüks otellerde konaklama imkanı da bulunmaktadır. Bölgenin tüm otellerinde her şey dahil tatiller kampanya ve fırsatlar ile tatilcilere sunulmaktadır. Belek ilçesinde yer alan antik kentler ve doğal güzellikler de bölgenin daha fazla turiste ev sahipliği yapmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle antik kentler, mağaralar ve şelaleler turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgelerden biridir. 

Temiz havası ile de tatilcilerin ilgisini çeken Belek Kaya Belek Hotel Belek yerli ve yabancı turistler için keyifli bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Doğa sporlarına ilgisi olanlar için de çeşitli spor dallarına ait alanlar bulunmaktadır. 

Antalya Belek yaz ayların da kalabalık olan ilçelerden biridir. Çevre ilçelerde de turistlerin konaklaması için seçkin oteller yer almaktadır. Belek ilçesinde bulunan otellerin çoğu denize sıfır konumlanmıştır. Bu sayede tatil boyunca konuklar hem deniz hem de havuz keyfini sürebilmektedir. 

Bölgenin en iyi otelleri arasında yer alan Belek Kaya Belek Hotel Belek gösterişli yapısı ile dikkat çekmektedir. Dev yüzme havuzu sayesinde konukların gün boyu güneş ve havuz keyfini çıkarmalarını sağlar. Ayrıca deniz kenarında özel plaj ve iskelesi ile de konuklarına hizmet vermektedir. Otelde her şey dahil olarak tatil yapma imkanı bulunmaktadır. 
Belek Kaya Belek Hotel Belek hotel konuklarına havalimanı ve otel arasında ulaşımın rahat bir şekilde olması için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Otele gelecek olan konuklar havalimanından alınarak otele ulaştırılmaktadır. Ayrıca tatil bitiminde havalimanına ulaşacak olan konuklar için de transfer hat hizmeti verilmektedir. 

Otel Belek merkeze 6 km, havalimanına 29 km, Antalya merkeze ise 36 km mesafede yer almaktadır. Belek çarşı ve merkezine ulaşım için toplu taşıma araçları tercih edilse bile transfer hat hizmeti talep eden konuklara da transfer hat hizmeti sunulabilmektedir. Anlaşmalı oldukları transfer hatlar ile konukların uygun fiyat garantisi ile rahat ve güvenli seyahat etmelerine olanak sağlanabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmanın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Müşterilerin taleplerine göre hizmet vermeye çalışan Belek transfer vip lüks ve konforlu araçlar ve bölgeye hakim olan tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Belek bölgesinde ziyaret edilmek istenen yerlere kendi aracı rahatlığında seyahat etmek isteyen konuklar araç talep ederek istenen bölgeye zamanında ulaşma fırsatı bulmaktadır. Zaman kaybı olmadan bölgenin çeşitli alanlarına ulaşım sağlamak isteyen konuklar tekrar konaklama alanına dönüş için transfer hat hizmetini tercih edebilmektedir. Yoğun Antalya trafiğinde zaman kaybı yaşamadan gidilecek olan alana zamanında ulaşarak tatili daha keyifli hale getirebilmektedir. 

7/ 24 hizmet veren Belek transfer vip bölgenin her yerine ulaşım imkanı sağlayarak otel ve şehir konuklarına konforlu bir hizmet sunmaya özen göstererek hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13