Belek İnnvista Hotel Belek


Belek İnnvista Hotel Belek


 

Belek İnnvista Hotel Belek


Belek ilçesinin yaz aylarında kalabalık nüfusa sahip olmasının en önemli nedeni bölgenin tatil için oldukça uygun olmasıdır. Yerli ve yabancı turistler yaz aylarında Belek bölgesinde tatil yapabilmek için otel rezervasyonlarını kış aylarından itibaren yapmaktadır. Önceden rezervasyon yapılarak bölgede tatil zamanı konaklama imkanı bulan turistler bölgenin tarihi ve doğal güzelliklerini de görerek bölgeyi yakından tanıma fırsatı bulabilmektedir. 

Belek Antalya’ nın en gözde tatil yerlerinden biri olduğu için özellikle sahil şeridi boyunca lük ve gösterişli otellerinde konuklara hizmet sunmasını sağlayabilmektedir. İlçenin tarihi yapısına bakıldığında çok eski çağlara birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Antik kent ve tiyatroları ile kültür turizmi açısından da önem taşımaktadır. 

Belek otelleri genel olarak her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir.Belek İnnvista Hotel Belek Konukların rahat ve konforlu konaklama yapabilmesi için ödüllü oteller ve mavi bayraklı plajı olan otelleri ile hizmet vererek unutulmaz bir tatil yaşanmasına olanak sağlamaktadır. 

İlçe ve şehir merkezine ulaşımda genel olarak toplu taşıma aracı tercih ediliyor olsa da oteller havalimanı ve şehir merkezi ulaşımları için konuklarına transfer hat hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra konukların daha konforlu seyahat edebilmeleri için transfer hat hizmetleri 7/ 24 hizmet vermektedir. 

Belek İnnvista Hotel Belek bölgenin lüks ve gösterişli otellerinden biridir. Her şey dahil otelde yıl boyu yerli ve yabancı turistler ağırlanmaktadır. Belek merkeze 5 km, Serik merkeze ise 12 km mesafede olan otel Belek çarşısına ulaşım sağlamak isteyenler için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Ayrıca havalimanı ve Antalya şehir merkezi için de bu transfer hat hizmeti ile ulaşım sağlayabilmektedir. Otel havalimanına 25 km uzaklıktadır. Antalya şehir merkezine ise 35 km mesafede yer almaktadır. 
Belek İnnvista Hotel Belek otel konukları önceden yapmış oldukları rezervasyonlarda havalimanı transferi için otelden rezervasyon yapabilmektedir. Uçak iniş ve kalkış saati öncesinde transfer hat hizmeti ile havalimanı ve otel arasında güvenli seyahat edebilme imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin transfer hat hizmeti ihtiyacına en kısa şekilde çözüm bulan firmalardan biridir. Firmanın uzun yıllar boyunca sektörde faaliyet gösteriyor olması müşterileri için de avantaj sağlamaktadır. Bölgenin otelleri ile anlaşmalı olarak da çalışmalarını sürdüren firma bireysel araç ihtiyaçlarında da müşterilerine yardımcı olmaktadır. 

Bölgede çok fazla tarihi yer, doğal güzellikler ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Bu bölgelere ulaşım için toplu taşıma aracı yerine transfer hat hizmetinin tercih edilmesi rahat ve konforlu seyahat edilmesini sağlar. Ayrıca gidilen bir yerden konaklama alanına tekrar dönüş sağlayabilmek için de aynı araç kullanımı tercih edilebilir. 

Transfer hat hizmetleri yolculuk yapacak olan kişilerin daha güvenli seyahat etmesini sağlayarak gidecekleri alana zamanında ulaşmalarına yardımcı olur. Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bölgeye transfer hat hizmeti sunan seçkin firmalardan biridir.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13