Belek IC Hotels Santai Family Resort Belek


Belek IC Hotels Santai Family ResortBelek IC Hotels Santai Family Resort Belek


Belek tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile oldukça fazla ilgi gören tatil beldelerinden biridir. Bölgenin seçkin otelleri burada olmasından dolayı şehre gelen konukların çoğu bölgede bulunan lüks otellerde erken rezervasyon fırsatlarını değerlendirmektedir. Her şey dahil otellerde konaklama imkanı bulan yerli ve yabancı turistler çevrede bulunan diğer alanları da gezmek için ulaşım araçlarını kullanmaktadır. 

Bölge tarihi yapısı itibari ile birçok medeniyete ev sahipliği yaparak antik kentlerinde bulunduğu alanlardan biridir. Bu nedenle birçok antik kent ve tiyatroları ile de dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra tarihi çarşıları ve doğal güzellikleri de bölgenin daha değerli olmasını sağlamaktadır. Çevrede bulunan birçok otel denize sıfır konumunda yer almaktadır. Ayrıca ilçe merkezine yakın olmaları da bölgede daha fazla ulaşım araçlarının kullanılmasını sağlamaktadır. 

Belek IC Hotels Santai Family Resort Belek aile ile beraber geçirilecek tatillerde lüks fırsatlar sunmaktadır. Villa tipi konaklama odaları ile kalabalık gruplar için de ideal olmaktadır. Geniş ve lüks odaları konuklar tarafından sevilmektedir. Bunun yanı sıra gün boyu süren aktiviteler ile ilgi odağı olmaktadır. 

Belek IC Hotels Santai Family Resort Belek otel konukları için havalimanı ulaşımında transfer hat kullanmayı tercih etmektedir. Ayrıca otel konukları transfer hat hizmeti sayesinde çevrede bulunan diğer gezi alanlarına ve alışveriş merkezlerine ulaşım sağlayabilmektedir. Ulaşımda seçkin firmalar ile çalışmalarını sürdüren oteller transfer hat hizmetini kaliteli sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan transfer hat hizmeti veren firmaları tercih etmektedir. Otel konuklarının güvenli seyahat ederek tatil boyunca ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

Otelin Belek merkeze 10 km mesafede oluşu gün içerisinde ilçe merkezine gitmek isteyen konuklara transfer hat hizmeti sunan bir firmadan destek almasını tavsiye etmektedir. Transfer hatlar konukların gidecekleri alana ulaşmasını sağlayarak tekrar otele dönüşlerinde eşlik etmektedir.Belek IC Hotels Santai Family Resort Belek Otelin havalimanına olan uzaklığı 25 km, Antalya şehir merkezine ise 35 km uzaklıktadır. Bölgede bulunan diğer oteller gibi havalimanı ve şehir merkezine ulaşım genel olarak transfer hatlar ile yapılmaktadır. Bu sayede konukların konforu düşünülerek transfer hat ile ulaşım sağlanması güvenli seyahat etmeyi de sağlamaktadır. 

Belek transfer vip Belek bölgesinde transfer hat hizmeti veren firmalardan biridir. Transfer hat hizmeti sayesinde konuklar gitmek istedikleri alana daha kısa zamanda ulaşarak zaman kaybının yaşanmasına da engel olmaktadır. Transfer hat hizmeti sayesinde bölgede bulunan diğer alanlara daha iyi ulaşım sağlanarak tekrar otele dönme imkanı bulunmaktadır. 

Konforlu ve lüks araçlar ile hizmet veren Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri taleplerini değerlendirerek onlara daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün gelişerek hizmet garantisini sağlamlaştırmaktadır. Bölgede uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti veren Belek transfer vip çevrede bulunan transfer hat hizmeti sunan firmalardan daha geniş müşteri portföyüne sahip firmalar arasındadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13