Belek Güral Premier Belek Hotel Belek


                    Belek Güral Premier Belek Hotel


 Belek Güral Premier Belek Hotel Belek

Antalya'nın Tatil mevsiminde Belek civarında bulunan otellerin oldukça fazla kalabalık olması yerli ve yabancı turistlerin konaklama yapmaları için önceden rezervasyon alımları başlamaktadır. Belek her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan tatil beldelerinden biridir. 

Antalya’ da turist sayısı oldukça fazladır. Şehre ilk kez gelen konukların otele ulaşımları ve şehir içinde gezinmeleri için ulaşım sorunlarına da çözüm bulması gerekmektedir.Belek bölgesinde yıllardır belek havalimanı transferi şehir merkezi gezileri için günlük tur hizmeti sunan belek transfer vip sizlere bu konuda en iyi yardımcı olacak belek transfer firmalarının arasında yer almaktadır.Antalya bölgesinde bulunan alışveriş merkezleri yada tarihi yerlerini belek transfer vip firmasının deneyimli kaptanları ile keyif alarak turlarınızı yaşayabilirsiniz.

Tarihi yapıların fazla olduğu şehirlerden biri olan Antalya doğal güzellikleri ile de dikkat çeken şehirler arasındadır. Özellikle antik kentler ve tarihi çarşılar şehir içerisinde oldukça fazladır. Antik kentler şehrin eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu ifade etmektedir. Tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bu şehrin her geçen gün daha da fazla turist sayısına ulaştığı bilinmektedir.

Belek Güral Premier Belek Hotel Belek konumu ve hizmetleri ile bölgede bilinen otellerden biridir. Denize sıfır konumu ve hizmet kalitesi ile yerli ve yabancı turistler otelde konforlu ve lüks bir tatilin tadını çıkartmaktadır. 

Otelin Antalya havalimanına uzaklığı 35 km, şehir merkezine ise 40 km mesafede yer alır. Otel Belek merkeze ise sadece 1 km uzaklıkta bulunmaktadır. Gün içerisinde şehrin ve ilçenin merkezleri kısa mesafede yer aldığından toplu taşıma araçları da tercih edilebilir. Yürüme mesafesinde bulunan çarşı ve ilçe merkezi ulaşım konusunda sıkıntı yaşanmasını engeller. Fakat şehrin diğer yerlerine ulaşım için transfer hat hizmeti tercih edilebilir. 

Şehirde bulunan antik kentler ve diğer gezi alanlarının ulaşımında genel olarak transfer hat hizmetlerinin tercih edilmesi zaman kaybının da engellenmesini sağlayacaktır. Böylece daha fazla alanın gezilmesi sağlanabilmektedir. Otelin sunduğu konforlu tatilin yanı sıra ulaşım konusunda da yardımcı olacak olan Belek Transfer Vip sayesinde yeri ve yabancı turistlerin gitmek istedikleri alana daha kısa sürede ulaşmaları sağlanır.

Belek Transfer Vip otel ve şehir içi gezilerde ulaşımı konforlu ve lüks araçlar ile yapmaktadır. Ayrıca havalimanından Belek Güral Premier Hotel Belek otele ulaşımda aynı araçlar ile sağlanmaktadır. Havalimanından alınan konuklar Güral premier hotel belek otellerine ulaştırılarak güvenli seyahat etme imkanı bulmaktadır. Otelden ayrılacak olan konukların da transfer hat hizmeti kullanması havalimanına daha kısa sürede ulaşmalarını sağlar. 

Belek Transfer Vip şehir içerisinde bulunan gezi alanlarına ve tarihi mekanlara ulaşımlarda da turistler için hizmet sunmaktadır. Lüks araçlar ile hizmet veren Belek Transfer Vip şehre gelen konukların ulaşım sıkıntılarına en iyi şekilde çözüm bulmak için tecrübeli ve bilgili ekip ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Şehirde bulunan otel, havalimanı ve gezi alanlarında vakit kaybı yaşamadan güvenilir bir ulaşım sağlayabilmek adına uzun yıllar boyunca sektörde hizmet veren Belek Transfer Vip her geçen gün konukların daha iyi hizmet alabilmesi için hizmet alanını da genişletebilmektedir. Böylece turistlerin yaşadığı ulaşım sorunlarının ortadan kaldırılarak daha rahat ve konforlu seyahat etmeleri için hizmette kaliteyi sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13