Belek Green Maxx Hotel Belek


Belek Green Maxx Hotel BelekBelek Green Maxx Hotel Belek


Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi yurdumuzun tatil bölgelerinden biridir. Bölgenin yaz aylarında sıcak ve güneşli olması tatilciler için unutulmaz bir tatilin yaşanmasını sağlamaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin sıkça tercih etmiş olduğu bölge tarihi yapıları ile de dikkat çekmektedir. Belek ilçesinde bulunan tarihi yapılar ve doğal güzellikler ziyaretçi akınına uğramaktadır. Özellikle tarihi yapılar antik kent ve tiyatrolardan oluştuğu için gün içerisinde çok fazla sayıda kişinin bölgeyi gezerek tanımasını sağlamaktadır. 

Bölgedeki çoğu otel deniz kenarında olduğundan denize sıfır konumları ve mavi bayraklı plajları ile tatilin keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır. Ayrıca büyük yüzme havuzları ve çocuklar için su kaydıraklarının olması tatilcileri daha da mutlu etmektedir. Her şey dahil oteller yeme içme konusunda da konuklarına eşsiz lezzetler sunmaktadır. 

Bölgede çok fazla gezilmesi gereken yerler bulunmaktadır. Tarihi antik tiyatrolar ve doğal yapıdaki şelaleler turistlerin çok fazla ilgi gösterdiği bölgelerdendir. 

Belek Green Maxx Hotel Belek bölgede bulunan lüks oteller arasında yer almaktadır. Otelin denize sıfır konumu ve büyük yüzme havuzları sayesinde konuklarına unutulmaz bir tatil yaşatma imkanı sunulmaktadır. Belek ilçesinde her bölgeye yakın mesafede olan otel özellikle yabancı turistlerin ulaşımında transfer hat hizmetini tercih etmelerini tavsiye etmektedir. Yerli ve yabancı birçok konuğuna hizmet veren otel ödüllü oteller arasında da yer almaktadır. 

Otel belek merkeze 7 km, havalimanına 25 km, Belek Green Maxx Hotel Belek Antalya merkeze 30 km mesafede yer almaktadır. Antalya otogarına ise 12 km uzaklıktadır. Otel kendi konukları için transfer hat hizmeti ile havalimanına ulaşım sağlamaktadır. Otele giriş tarihlerinde havalimanından alınan konuklar otele ulaştırılmaktadır. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklar için de bu transfer hat hizmetleri tercih edilmektedir. 
Belek Green Maxx Hotel Belek transfer hizmetleri yerli ve yabancı turistlerin bölgeyi daha yakın tanımak istediklerinde ulaşım sorunlarına çözüm sunmaktadır. Bölgede gitmek istenen yere kolay ve rahat bir ulaşım sağlayabilmek için transfer hat hizmetinden faydalanılabilir. 

Belek transfer vip Belek ve çevresinde transfer hat hizmeti sunarak şehre gelen konukların ulaşım sorunlarına çözüm sunmaktadır. Özellikle kalabalık grup ve ailelerin bir yerden başka bir yere ulaşım sağlayabilmelerinde daha rahat bir seyahat yapabilmek adına Belek transfer vip ayrıcalıklarından faydalanmaları tatilin daha iyi geçmesini sağlayacaktır.

Bölgede çok fazla görülmesi gereken yerler olduğundan tatil boyunca ulaşım sıkıntısı yaşamamak adına önceden rezervasyon ile ulaşım aracını temin etmek daha verimli bir tatil yapılmasını sağlayacaktır. Havalimanı ve otel arasında ulaşımın daha güvenli olması için de aynı transfer hat hizmeti tercih edilebilir. 

Tatil boyunca güvenli ve rahat yolculuk yaparak konforlu araçlar ile ulaşımın sağlanması tatilciler için de avantaj olacaktır. Uygun fiyatlı transfer hizmeti almak için web sitesi üzerinden Belek transfer vip ile görüşme sağlayabilir ve araç talep edilerek konforlu bir seyahat geçirme imkanı bulunabilir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13