Belek Gloria Verde Hotels Belek


Belek Gloria Verde Hotels BelekBelek Gloria Verde Hotels Belek


Belek tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan Antalya’nın en gözde ilçelerinden biridir. Çevresinde bulunan antik kentler ve doğal güzellikler ile dikkat çeken ilçenin yeni gelişen yapısı da tatilciler tarafından oldukça fazla sevilmektedir. Büyük alışveriş merkezleri ve tarihin bir arada olduğu ilçede her yıl yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin akın etmesini sağlamaktadır. İlçede bulunan lüks oteller de dikkat çekici hizmetleri ile turistler için unutulmaz tatil fırsatlarının olmasına yardımcı olmaktadır. 

İlçenin merkezlere uzaklığı kısa mesafede olduğu için her bölgeye kolay ulaşım sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçları bölgede ulaşım sorununun oluşmasına engel olur. Bunun yanı sıra özel araç ve transfer hatlar çevrede bulunan birçok alana ulaşım sağlayarak keyifli bir tatil geçirilmesini sağlar. 

Gloria Verde Hotels Belek bölgenin en iyi otelleri arasında yer almaktadır. Otelin geniş alanda kurulu olması ve denize sıfır yapısı tatilciler için uygun konumlanmış bir bölgededir. İlçede bulunan golf sahalarına da kısa mesafelerde yer alır. Otel konuklarının otele ulaşımda tercih ettiği transfer hat otel giriş çıkışları için de alternatif olmaktadır. 

Otel Belek merkeze 3, 5 km uzaklıktadır. Bu sayede gün içinde merkeze gitmek isteyenler yürüyerek merkeze ulaşmaktadır. Gloria Verde Hotels Belek Havalimanı ve Antalya merkeze ulaşım araç ile yapılmaktadır. Şehir merkezine 46 km, havalimanına ise 38 km mesafededir. Araç ile ulaşımlarda transfer hatlar tercih edilerek daha konforlu ve güvenli seyahat etme imkanı bulunmaktadır. Transfer hatlar sayesinde gidilecek olan alana kısa sürede ulaşılmaktadır. Ayrıca zaman kaybı olamadan ulaşım sağlandığından tatilin daha keyifli hale gelmesi sağlanabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgede yıllardır transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Bölgeye hakim olan Belek transfer vip şehre gelen konuklar için ulaşım sıkıntılarını ortadan kaldırmaktadır. Tecrübeli ekip ile müşterilerine hizmet veren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Belek ve çevresinde aktif bir şekilde yerli ve yabancı turistler için ulaşım sorununa çözüm sunan firma lüks ve konforlu araçlar ile de hizmet vermektedir. Tarihi yerlere, doğal güzelliklere ve alışveriş merkezlerine ulaşımda Belek transfer vip ile ulaşım sağlanabilir. Ulaşımda hem rahat  hem de güvenli seyahat edebilmek için transfer hat hizmetini tercih ederek rahat bir tatil yapma imkanı bulunabilmektedir. Yoğun trafiğe rağmen gidilecek olan alana vaktinde ulaşabilmek için Belek transfer vip konforunu tercih etmek bütçe açısından daha iyi olacaktır. 

Belek transfer vip bölgede bulunan otellerin konukları için havalimanı aktarımlarını da gerçekleştirmektedir. Otelden ayrılacak olan konuklarında uçuş saatlerinden önce havalimanında olmasını sağlayarak güvenli seyahat edilmesine yardımcı olmaktadır. Böylece otel konuklarının lüks tatil sonrasında rahat ulaşım imkanı bulmasını sağlayabilmektedir. 

Tecrübeli ekip ile faaliyet gösteren firma her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak müşterilerine hizmet vermeye özen göstermektedir. Her gün atan müşteri portföyü ile bölgenin en iyi transfer hat hizmeti sunan firmalarından biri olmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13