Belek Gloria Serenity Resort Hotel Belek


Belek Gloria Serenity Resort Hotel BelekBelek Gloria Serenity Resort Hotel Belek


Belek Antalya bölgesinin tatilciler için en gözde ilçelerinden biridir. Antalya yaz aylarında oldukça kalabalık nüfusa sahip olan ve yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen yerlerdendir. Belek tarihi yapısı ve doğa güzellikleri ile tatilciler için unutulmaz fırsatlar sağlayan bir yer olduğundan konaklama yapabilmek için otel sayısı da oldukça fazladır. Otellerin lüks ve konforlu oluşu tatilciler için rahat bir tatil geçirme imkanı sunmaktadır. 

Belek ve çevresi tatil yapmak isteyenler için uygun bir çevreye sahip olduğundan özellikle yaz aylarında çok kalabalık olmaktadır. Yerli ve yabancı turistler bölgeyi yakından tanıyabilmek için tatil rezervasyonlarını kış aylarında yapmaktadır. Birçok otelin konaklama da çeşitli imkanlar sunması da tatilciler için avantaj olmaktadır. 

Belek Gloria Serenity Resort Hotel Belek bölgenin en çok tercih edilen otelleri arasında yer alır. Her şey dahil otelde özellikle gün boyu konukların rahat edebilmesi için tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Denize sıfır konumunda olan otelin ayrıca büyük yüzme havuzu da bulunmaktadır. Çevredeki diğer otellerden farklı olan villa tipi odalarının da olması kalabalık aile ve gruplar için konaklamanın daha rahat olması sağlanmaktadır. 

Belek ve çevresindeki oteller genel olarak havalimanına ulaşım için transfer hat hizmetlerini tercih etmektedir.Belek Gloria Serenity Resort Hotel Belek ilçe merkezine 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Transfer hat ya da toplu taşıma aracı ile ilçe merkezine ulaşım sağlanabilmektedir. Otel havalimanına 40 km, Antalya şehir merkezine ise 50 km uzaklıktadır. Otel konukları ve şehirde gezinmek isteyen konuklar için transfer hat hizmeti tercih etmek daha uygun fiyatlı olacaktır. 
Belek Gloria Serenity Resort Hotel Belek genel olarak havalimanı ve otel arasında ulaşım transfer hatlar ile yapılmaktadır. Toplu taşıma kullanmak istemeyenler için alternatif ulaşım aracı olarak tercih edilen transfer hat hizmeti güvenli seyahat etmek için daha doğru seçimlerden biri olmaktadır. Böylece zaman kaybı yaşamadan ulaşılması gereken alana daha hızlı bir şekilde ulaşma imkanı elde edilmiş olur. 

Belek transfer vip yıllardır Belek ve çevresine hizmet veren transfer hatlardan biridir. Lüks ve konforlu araçlar ile şehirde yer alan konukların havalimanı ya da farklı alanlara ulaşmaları için kaliteli hizmet sunmaktadır. 

Belek tarihi yapısı ile de birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ilçelerden biri olduğu için antik kentlerin de çoğunluklu olduğu bölgelerden biridir. Bu nedenle tarihi gezi planları yapanlarda da ulaşım sorununa çözüm olması için transfer hat hizmet tercih edilebilir. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini önemseyerek müşteri taleplerini değerlendirmeye özen göstermektedir. Havalimanı ve diğer alanlara ulaşım ve güvenli seyahat için tecrübeli ekibi ile hizmet sunmaktan da memnuniyet duymaktadır. Transfer hat hizmeti almak için önceden rezervasyon yapıldığında zaman kaybı olmadan gidilecek olan bölgeye ulaşmak kaliteli hizmet garantisini de sunmaktadır. Böylece tatil boyunca ulaşım sıkıntısı yaşamanıza gerek kalmaz.

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13