Belek Gloria Golf Resort Belek


Belek Gloria Golf Resort BelekBelek Gloria Golf Resort Belek


Belek Türkiye’ nin en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir. Bölgenin yaz ayları yerli ve yabancı turist akınına uğramaktadır. Ayrıca tarihi yapıların çok fazla olması turistler açısından ilgi görmesini sağlamaktadır. Tatil amaçlı gelinen Belek turizm sektörünün kalbi haline gelmiştir. Birbirinden lüks otellerinde konaklama fırsatı bulmak için önceden rezervasyon yapılmaktadır. Bu sayede tatil zamanında konaklama yeri aramak zorunda kalınmamaktadır. 

Otellerde lüks ve gösteriş sayesinde rahat bir tatilin keyfini çıkarma imkanı bulunduğundan çevrede bulunan gezi alanlarının da rahatlıkla gezilmesine yardımcı olmaktadır. Yoğun geçen yaz dönemi yerli ve yabancı turistler için son derece keyifli hale gelmektedir. 

Bölgede çok fazla antik kentlerin ve tiyatroların bulunması ve bununla beraber şelalelerinde yer alıyor olması gezi alanlarının çok olmasını sağlamaktadır.Belek Gloria Golf Resort Belek hotelde konaklayan misafirlerin avantajları çok yüksek olup alışveriş yapmak isteyenler için büyük alışveriş merkezleri bölgenin her bir kısmında bulunmaktadır. Bunun yanı sıra spor yapmak isteyenler için de çeşitli spor dallarına ait sahalar bulunmaktadır. Golf sahaları, voleybol sahaları ve çeşitli su sporları oteller bünyesinde yer almaktadır. 

Belek Gloria Golf Resort Belek bölgenin en seçkin otelleri arasında yer almaktadır. Otelin deniz kenarında olması tatilciler için güzel fırsat olmaktadır. Otel giriş çıkışlarında havalimanı ulaşımında transfer hat seçeneklerinin olması da ulaşımın daha kolay ve rahat olmasına yardımcı olmaktadır. 

Belek Gloria Golf Resort Belek Otel Belek merkeze 7 km mesafede yer alması toplu taşıma araçlarının daha sık kullanılmasını sağlamaktadır. Merkeze en rahat şekilde ulaşım sağlayabilmek için transfer hat da tercih edilebilmektedir. Otelin havalimanına mesafesi 40 km’ dir. Antalya şehir merkezine ise 50 km mesafede yer almaktadır. Hem şehir merkezine hem de Belek merkeze ulaşım yapabilmek için transfer hat talep edilebilmektedir. Otel içerisinde yer alan transfer hatların yanı sıra gidilecek alana daha güvenli ulaşım için Belek transfer vip tercih edilebilir. 

Belek transfer vip uzun yıllar boyunca bölgede faaliyet gösteren transfer hat hizmetini sunan firmalardan biridir. Yerli ve yabancı konukların otel ve havalimanı arasında ulaşımını sağlayabildiği gibi ayrıca gezi yerlerine de ulaşım bu transfer hat sayesinde yapılabilmektedir. Sadece havalimanı ulaşımı için kullanılmayacak olan bu transfer hat hizmeti bölgede yer alan diğer alanlar için de talep edilerek hizmet alınabilmektedir. 

Lüks ve konforlu araçlar ile ulaşım sorunlarına çözüm sunan Belek transfer vip tecrübeli ekip kadrosu ile konuklara hizmet vermektedir. Böylece şehrin tüm bölgelerinde bulunan alanlara daha rahat ve güvenli bir şekilde seyahat etme imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daha iyi hizmet vermek adına müşteri yorum ve taleplerini de dikkate almaktadır. Transfer hat hizmetinin sadece havalimanı için tercih edilmeyeceğini hizmeti ile sunan Belek transfer vip uzun yıllar boyunca aynı bölgede hizmet sunarak kaliteyi uygun fiyata yaşama fırsatı da sunarak hizmet kalitesini arttırmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13