Belek Crystal Waterworld Resort & Spa Belek

Belek Crystal Waterworld Resort & Spa BelekBelek Crystal Waterworld Resort & Spa Belek


Yurdumuzun en iyi tatil yapılan bölgelerinden biri olan Belek ilçesi Antalya iline bağlı bölgelerden biridir. Bölgede yaz ayları çok fazla yerli ve yabancı turist tatil yapmak için bulunmaktadır. Özellikle bölgenin otelleri yaz aylarında doluluk oranı fazla olduğundan rezervasyonlarını en erken tarihte konuklarına sunarak daha iyi hizmet almaları için hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bu sayede oteller konukları için sunmuş olduğu hizmetleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir. 

Belek ilçesi tarihi ve doğal güzellikleri ile bölgenin en çok turist ağırlayan ilçeleri arasındadır. Çevre illerden ve yurdun dört bir yanından tatil amaçlı Belek ve çevresinde konaklama imkanı bulan tatilciler bölgenin diğer alanlarını da ziyaret ederek bölge hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyebilmektedir. 

Oteller genel olarak konuklarının lüks ve konforlu tatil yapabilmeleri için her türlü ihtiyaçlarına cevap sunmaktadır. Buna ulaşım sorunlarının da dahil olması otel tarafından bu ulaşım sıkıntılarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Genel olarak transfer hat hizmeti sunan oteller havalimanı ve otel arasında konukların rahat ve konforlu seyahat etmelerini sağlamaktadır. Belek Crystal Waterworld Resort & Spa Belek Otele giriş tarihinde havalimanından alınan konuklar konaklama için otele ulaştırılmaktadır. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklara da havalimanı ulaşımı için transfer hat hizmeti verilmektedir. 

Belek Crystal Waterworld Resort & Spa Belek bölgede en iyi hizmet veren oteller arasındadır. Geniş ve büyük bir yüzme havuzu bulunan otelin ayrıca deniz kenarında otele ait özel plajı bulunmaktadır. Otelin konuklarına ulaşım sorunu yaşamamaları için sunmuş olduğu transfer hat hizmeti otel ve havalimanı arasında seyahat edilme imkanı sunmaktadır. 

Otelin rezervasyon sırasında transfer hat hizmetinden faydalanmak isteyen konuklarının da rezervasyonlarını alıyor olması tatil tarihinde havalimanında transfer hattın beklemesini sağlar. Otel Antalya merkeze 50 km mesafede yer almaktadır.Belek Crystal Waterworld Resort & Spa Belek konaklama yapan misafirler Gün içerisinde şehir merkezine ulaşmak isteyen otel konukları anlaşmalı olunan transfer hat hizmeti ile şehre ulaşabilmektedir. Belek merkeze 8 km, havalimanına 40 km mesafede yer alan otelin diğer ulaşımları da transfer hat hizmeti ile yapılmaktadır. 

Belek transfer vip belek ve çevresinde bulunan diğer alanlara kendi aracınızın rahatlığında seyahat etme imkanı sunmaktadır. Bu sayede otel ve şehir konukları güvenli seyahat ederek daha kısa sürede gidecekleri alana ulaşmaktadır. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetine önem vererek konuklarına konforlu araçlar ile seyahat etme fırsatı sunmaktadır. Oteller ile anlaşmalı olarak hizmet veren firma ayrıca şehir içerisinde bulunan gezi alanlarını ve alışveriş merkezlerini ziyaret etmek isteyen konuklara hizmet vermektedir. Araç ile gidilecek alana ulaşım sağlanarak tekrar aynı araç ile konaklama alanına ulaşım sağlanabilmektedir.

Konforlu ve rahat araçlar ile seyahat edilerek  gidilmek istenen alana zamanında ulaşmak için Belek transfer vip ayrıcalıklı ulaşım hizmetlerinden faydalanılması uygun fiyat ile de seyahat edilmesini sağlayacaktır. Böylece şehir içerisinde istenen zamanda daha hızlı bir şekilde ulaşma imkanı elde edilmiş olur. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13