Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Belek


Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Belek


Antalya' nın en gözde tatil beldelerinden biri olan Belek ilçesi her yıl yaz aylarında yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparak yazın güzel havasının tadını çıkartmak isteyenler için alternatif olmaktadır. Bölgenin tatil beldelerinden biri olması ile yerli ve yabancı turistler çok fazla ilgi göstermektedir. Belek ilçesi tarihi yapıların çok olduğu bölgelerden biridir. Eski tarihlerde birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için kültür turizmi açısından da büyük öneme sahiptir. Son yıllarda antik kentlerin korunma altına alınmış olması da bölgenin daha fazla ziyaret edilmesine sebep olmaktadır. 

Bölgenin lüks ve gösterişli otellerinde keyifli bir tatil yapmak isteyen turistler kış aylarında erken rezervasyonlar ile rezervasyon yaptırarak yaz aylarında tatilin tadını çıkartmaktadır. Denize sıfır konumundaki otellerin hem deniz hem de dev yüzme havuzlarında güneşin tadını çıkartma imkanı bulunmaktadır. Oteller yaz aylarında oldukça kalabalık bir yapıya sahip olmaktadır. Yurt dışı ve yurt içinden gelen konuklar her şey dahil otellerde konaklama yaparak çevrede bulunan diğer alanları da keşfetme fırsatı bulmaktadır. Otellerin havalimanı transferleri sayesinde ulaşım sorununa da hızlı çözüm bulunmaktadır. 

Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Belek bölgenin seçkin otellerinden birisidir. Denize sıfır yapısı ve dev yüzme havuzu ile yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedir. Otel konukları için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Böylece otel konukları ulaşım sıkıntısı yaşamadan tatilin keyfini çıkartmaktadır. Otelin ayrıca kendine ait golf sahasının bulunması tüm tatil boyunca spor yapma imkanının da olmasını sağlamaktadır. 

Otel Belek merkeze 9 km uzaklıktadır. Antalya havalimanına mesafesi 35 km’ dir. Belek Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa Antalya şehir merkezine ise 45 km mesafede olduğu için ulaşımda transfer hat tercih edilebilir. Hem havalimanı hem de şehir merkezine ulaşımlarda transfer hat hizmeti tercih etmek bütçe açısından da uygun fiyatlı olacaktır. Aile ya da kalabalık gruplar için çevredeki diğer alanların da rahat ve güvenilir bir şekilde seyahat edilerek ulaşımının sağlanması daha keyifli bir tatil geçirilmesine yardımcı olacaktır. 

Belek transfer vip yıllardır belek ve çevresine transfer hizmeti sunan firmalardan biridir. İşini severek yapan ekip ile birlikte şehirde ulaşım sağlamak isteyen müşterilere seçkin hizmet anlayışı ile transfer hat hizmeti sunmaktadır. 7/ 24 hizmet veren Belek transfer vip bölgeye hakim olarak ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar. 

Belek ve çevresinde yer alan tarihi yerler, doğal güzellikler ve alışveriş yapabilmek için büyük alışveriş merkezlerine ulaşım Belek transfer vip tarafından yapılabilmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firma çalışan ekibi ile de yerli ve yabancı turistler için güvenli seyahat edebilme imkanı sunmaktadır. Böylece bölgede bulunan oteller için de kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vererek otel konuklarının ulaşımda daha güvenli ve rahat hizmet almasına yardımcı olarak tatilin keyfini çıkarma imkanı sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13