Belek Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Belek

Belek Crystal Paraiso Verde Resort & Spa BelekBelek Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Belek


Belek ilçesi yurdumuzun tatil cennetlerinden biridir. Bölgenin yaz aylarında çok fazla sayıda turisti ağırlaması ve yerli ve yabancı turistler için tüm olanakların sağlanması turizm sektörünün hareketli geçmesini sağlamaktadır. Bölgeye ulaşmak isteyen konuklar öncelikle havalimanına ulaşım sağlaması gerekmektedir. Bu bölgede tek havalimanı Antalya’ da bulunduğundan çevre ilçelere ulaşım kara yolu ile yapılmaktadır. Havalimanına iniş sonrasında konaklama yapılacak olan otele ulaşmak için otelin kendi transfer hattı ile yolculuk yapılabilmektedir. Fakat şehrin içerisinde herhangi bir bölgeye ulaşmak içinse toplu taşıma araçları ya da transfer hat hizmeti veren firmalar tercih edilebilmektedir. 

Antalya iline bağlı olan Belek ilçesi turizm açısından en uygun ilçelerden biridir. Ortalama Antalya merkeze 30- 35 km mesafede bulunan ilçeye ulaşım kara yolu ile yapılacağından güvenli seyahat etmek öncelikli olmaktadır. 

Otellerin genel yapısı transfer hat hizmeti ile birlikte konukların ulaşım sorununa çözüm bulunabilmektedir. Fakat bölge oldukça geniş ve birçok gezi alanına sahip olduğu için aile ya da kalabalık gruplar ile transfer hatla bu alanların gezilmesi daha uygun fiyatlı seyahat edilmesini sağlayacaktır. 

Belek Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Belek özel mavi bayraklı plajı ve büyük havuzu ile tatilcilerin lüks bir tatil geçirmesini sağlamaktadır. Otelde çok kapsamlı spa merkezi bulunmaktadır. Otelin sunduğu hizmetler arasında konuklara transfer hat hizmeti bulunmaktadır. Bu transfer hat hizmeti otelde konaklama yapanları havalimanı ve otel arasında ulaşımı sağlayarak güvenli seyahat etmelerine yardımcı olmaktadır. 

Otel Belek merkeze 25 km mesafede yer almaktadır. Ayrıca Antalya havalimanına uzaklığı 40 km’ dir.Bölgedeki oteller transfer hat hizmeti sunduğu için havalimanı ve otel arasında yolculuk otel bünyesinde anlaşmalı transfer hat hizmeti ya da otele ait araçlar ile yapılmaktadır.Belek Crystal Paraiso Verde Resort & Spa Belek İlçe ve şehir merkezine ulaşımlarda da toplu taşıma araçları ya da farklı transfer hat hizmeti veren firmalar ile yapılabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgenin bilinen ve sektörde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren transfer hat hizmetlerinden biridir. Konforlu araçları ile otel ve şehir konuklarına ulaşım kolaylığı sağlayan firma yerli ve yabancı turistlerin rahat seyahat etmelerine yardımcı olur. 

Müşteri memnuniyetini ön sırada tutan firma bölgenin her yerine araçlar ile konuklara hizmet vererek güvenli yolculuk yapmalarını sağlar. Bölgede bulunan çoğu otel ile anlaşmalı olarak hizmet veren firma bölgedeki gezi ve alışveriş merkezlerine de ulaşım sağlamaktadır. İstenen yerden yolcularını alarak gidecekleri alana ulaştırmaktadır. Ayrıca yolcu talebine göre araç gidilen alanda bekleyerek tekrar konaklama alanına geri dönüş sağlamaktadır.

Belek transfer vip uygun fiyat garantisi ile ilçeye gelen konukların ulaşım sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak kaliteli ve güvenli hizmet vermeye özen göstermektedir. Bölgede bilinen bir alt yapıya sahip olduğu için yerli ve yabancı müşteri portföyü de bulunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13