Belek Crystal Family Resort & Spa Belek


Belek Crystal Family Resort & Spa BelekBelek Crystal Family Resort & Spa Belek


Belek yurdumuzun tatil cenneti olarak bilinen ilçelerinden biri olduğu için yaz aylarında çok fazla kalabalık nüfusa sahip olmaktadır. Özellikle turistlerin bu bölgede yoğun olması nüfusun çoğunluğunu turistlerin oluşturduğunu göstermektedir. Bölgenin hem kültürel hem de tatil için oldukça geniş bir yapıya sahip olması dünyanın her yerinden gelen turistleri mutlu etmektedir. 

Belek ve çevresinde antik kent ve tiyatrolar turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Belek diğer çevre ilçelere de yakın olduğundan bu bölgede bulunan diğer tarihi yerler ve doğal güzellikler de gezilebilmektedir. Ayrıca turistlerin rahat ve konforlu konaklama yapabilmesi için birbirinden lüks oteller bölgede bulunmaktadır. 

Her şey dahil oteller konuklara lüks bir tatil hizmeti sunarak tatilin keyfini çıkartmalarını sağlamaktadır. Otellerde birçok açıdan rahat edilebilecek hizmetler bulunmaktadır. Ayrıca spor faaliyetleri için özel alanları ve sahaları bulunan oteller bölgede çeşitli alanlara da yakın mesafededir. Çoğu lüks otel ilçe merkezine yakın olduğundan yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 

Belek Crystal Family Resort & Spa Belek bölgenin en büyük otelleri arasında yer almaktadır. Deniz kenarında ve mavi bayraklı özel plajı ile tatilcilere gün boyu deniz keyif yaşatmaktadır. Ayrıca otelde her şey dahil konsepti uygulanmaktadır. Otel konukları havalimanı ve otel arasında güvenli seyahat edebilmeleri için transfer hat hizmetinden faydalanmaktadır. Transfer hatlar otel konuklarının şehre iniş saatlerinden önce havalimanında hazır bir şekilde bekleyerek uçak inişinden sonra konukları otele ulaştırmaktadır. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklar için de aynı transfer hat hizmeti konukların havalimanına ulaşımını sağlar. 

Otel ve Belek merkezi arasında 5 km mesafe bulunmaktadır.Belek Crystal Family Resort & Spa Belek oteldenYürüyerek merkezdeki çarşılara ulaşım sağlanabilir. Toplu taşıma araçları ile de ilçe merkezine gidilebilmektedir. Otelin havalimanına olan uzaklığı 40km, Antalya merkeze ise 50 km’ dir. Havalimanı ulaşımlarında transfer hat hizmeti kullanılarak daha rahat seyahat edilebilme imkanı bulunmaktadır. Otel rezervasyonu sırasında transfer hat hizmeti talep edildiği belirtilmelidir. Uçak iniş saatlerinin otele bilgi olarak verilmesi havalimanı ve otel arasında seyahat etmek için belirtilmesi gerekmektedir.

Belek transfer vip bölgenin en eski transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Anlaşmalı oteller ile otellerin konuklarına transfer hat hizmeti sunarak onların daha güvenli seyahat etmelerine yardımcı olur. Ayrıca bölgede gezilecek olan yerlere de Belek transfer vip hizmeti sayesinde araç temin edilebilmektedir. 

Bölge konusunda tecrübeli ve bilgi sahibi olan ekip ile çalışmalarını sürdüren Belek transfer vip otel ve şehrin konuklarına zaman kaybı olmadan ulaşım da kolaylık sağlamaktadır. Ulaşım sorunlarının çoğuna çözüm bulan Belek transfer vip şehirde bulunan tarihi yapıları ve doğal güzellikleri gezmek isteyen konuklara da ulaşım sağlayabilmektedir. Ayrıca büyük alışveriş merkezlerine de ulaşımı daha rahat ve güvenli bir şekilde yapmaktadır. 

Belek transfer vip uzun yıllar boyunca aynı sektörde hizmet vererek konukların  en iyi transfer hat hizmeti almasına yardımcı olmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13