Belek Cornelia De Luxe Resort & Spa Belek


            Belek Cornelia De Luxe Resort & Spa


 Belek  Cornelia De Luxe Resort & Spa Belek


Oldukça geniş bir arazi üzerinde yer alan Belek Cornelia De Luxe Resort & Spa Belek denize sıfır konumunda yer almaktadır. 8 adet açık 1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Çocuklar için özel yüzme havuzu da yer almaktadır. Gün boyu plajda ve havuz kenarlarında yer alan şezlong ve şemsiyeler otel konuklarına ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Büyük bir golf sahasına sahip olan otelde golf turnuvaları ve çeşitli spor aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Gün içerisinde konukların kaliteli zaman geçirmeleri için uzman danışman eşliğinde spor faaliyetleri yapılmaktadır. Akşam saatlerinde eğlence amaçlı animasyon gösterileri düzenlenmektedir. Ayrıca otelin bar kısmında canlı müzik eşliğinde yemek yenilebilmektedir. 

Belek Cornelia De Luxe Resort & Spa Belek hotelin mutfak bölümü Türk ve dünya mutfağında yer alan lezzetler sergilenmektedir. Konukların damak zevkine hitap eden lezzetler sunularak yeme ve içme alanında da çok farklı tatlar yer almaktadır. 

Otelin odalarında lüks ve konfor her zaman ön planda yer alır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan otelin konuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetten ödün vermemektedir. 358 odası bulunan otelin her bir odası farklı tasarımlarla ve konforlu bir tatil geçirmeyi sağlamaktadır. 

Otel çalışanlarının bilgi ve tecrübesi ile hizmetin en kaliteli halini sunan bu otel yaz sezonunda çok kalabalık olabilmektedir. Belek Cornelia De Luxe Resort & Spa Belek yaz sezonu için erkenden kış aylarında yaz mevsimi için rezervasyon kabul edilmeye başlanan otelde ayrıca balayı çiftleri için de ayrı sunumlar yapılmaktadır. 

Otelin ulaşım sorunu Belek Transfer Vip firması ile kolayca çözülmektedir. Transfer hatlar konukların havalimanı ve otel arasında güvenli seyahat etmelerine imkan tanır. Belek transfer vip otel konuklarını en iyi şekilde yolculuk yapabilmeleri için havalimanı ve otelde güler yüzlü personeli ile karşılamaktadır. Bu sayede yolculuk boyunca ihtiyaç duyulabilecek her türlü sorunda cevap almaları sağlanarak ulaşımlarını kolaylaştırmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13