Belek Club Megasaray Hotel Belek


Belek Club Megasaray HotelBelek Club Megasaray Hotel Belek


Belek yurdumuzun tatil cennetlerinden biri olarak bilinmektedir. Özellikle yabancı turistler tarafından ilgi gören bölge turizmin cenneti olarak adlandırılmaktadır. Antalya' ya bağlı olan ilçelerden biri olan Belek tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile herkes tarafından tercih edilmektedir. Bölgede bulunan lüks ve gösterişli oteller konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için sürekli gelişen bir yapıya sahiptir. Belek antik kentleri ve doğal güzellikleri ile en eski yerleşim yerlerinden biri olarak da bilinmektedir. Son yıllarda gelişen yapısı ile modern hayatı ve tarihi bir arada tutmayı başarabilmiş olan bölgelerden biridir. 

Antalya merkeze olan uzaklığı en fazla 40 km olan Belek bölgesinde yer alan otellerde sahil şeridi boyunca kurulmuş otellerdir. Konukların denize girmesi için sahil boyunca uzanan oteller havuz keyfinin yaşanması için de geniş bir alanda yer almaktadır. 

Belek Club Megasaray Hotel Belek Belek bölgenin lüks otelleri arasında yer almaktadır. Otelin büyük bir arazi üzerinde kurulu oluşu her şey dahil konaklama imkanlarının da karşılanmasını sağlamaktadır. Otel yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yaparak tatilin keyfini çıkarmalarına yardımcı olmaktadır. 

Otel Antalya şehir merkezine 35 km mesafede yer almaktadır.Belek Club Megasaray Hotel Belek Havalimanına ise 30 km bulunmaktadır. Belek ilçe merkezine 6 km mesafede olan otelin ulaşımları genellikle transfer hat hizmetleri ile yapılmaktadır. Özellikle havalimanından alınacak olan konuklar transfer hat hizmeti ile ulaşımı sağlanarak otele ulaştırılmaktadır. Bunun yanı sıra otelden ayrılıp havalimanına gidecek olan konuklarda transfer hat hizmetlerini kullanmaktadır. Konukların uçak iniş ve alkış saatlerinden önce havalimanında hazır olmasını sağlayan transfer hat hizmeti zamanında ulaşım imkanı sunmaktadır. 

Belek ve çevresinde yer alan tarihi yapılar, doğal güzellikler ve alışveriş merkezleri ulaşımın yapılabilmesi için yerli ve yabancı turistler için en ideal seçenek transfer hat hizmetidir. Bu sayede şehir içi ve bölgede rahatlıkla güven içerisinde dolaşma imkanı bulunmaktadır. 

Belek transfer vip Belek bölgesinde transfer hat hizmeti veren seçkin firmalardan biridir. Yerli ve yabancı turistlerin ulaşımda sıkıntı yaşamasını engelleyerek gitmek istedikleri alana zamanında ulaşım kolaylığı sunmaktadır. Böylece aile ya da kalabalık grupların daha rahat ve güvenli seyahat etmeleri de sağlanmış olur. 

Belek transfer vip yıllardır aynı sektörde faaliyet göstererek bölgenin bilinen transfer hat hizmeti sunan firmalarından biri olmuştur. Müşteri memnuniyetini önemseyen bir firma olduğundan özellikle personellerini de tecrübeli ekip tercihinden yana kullanmaktadır. 7/ 24 transfer hat hizmeti sunan firma bölgede bulunan yerli ve yabancı turistler için ulaşım sorunlarının yaşanmasına engel olarak hizmet vermektedir. Bölgenin her alanına hakim olduğundan ve otel konukları tarafından tercih edilen firma hizmet güveni ve memnuniyeti sağlayarak faaliyetine devam etmektedir. Havalimanı ya da farklı bir alana zamanında ulaşım sağlayabilmek için firma ile ön görüşme yapabilir ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13