Belek Club Asteria Hotel Belek


Belek Club Asteria Hotel BelekBelek Club Asteria Hotel Belek


Antalya tatil cenneti olan şehirlerden biridir. Yaz aylarında artan nüfusu ile bölgede çok fazla konaklama yapılacak olan oteller yer almaktadır. Lüks ve gösterişli oteller her yıl milyonlarca turiste konaklama imkanı sunarak tatilin keyfini çıkartmalarını sağlamaktadır. Ayrıca bölgede bulunan tarihi yapılar ve doğal güzelliklerde yaz tatili sayesinde dünyaya tanıtılmaktadır. 

Belek Antalya ilinin en gözde tatil beldelerinden biri olduğu için özellikle yabancı turistler bölgeye çok fazla ilgi göstermektedir. Antik kentlerin ve doğal yapıların fazla olması turistlerin ilgisini çekmektedir. Yerli ve yabancı turistler bölgede yer alan birçok alanı ziyaret ederek turizmin de ayakta kalmasını sağlamaktadır. 

Belek Club Asteria Belek Hotel Belek Belek bölgede bulunan arasında yer almaktadır. Özellikle denize sıfır oluşu gün içerisinde deniz keyfinin çıkartılmasını sağlar. Otelin lüks yapısı turistler tarafından ilgi görmektedir. Her şey dahil otelde yüzme havuzu da yer almaktadır. Odalarının geniş olması kalabalık aile ve gruplar için de alternatif sağlayabilmektedir. Otelde ayrıca villa tipi konaklama odaları da yer almaktadır. Balayı çiftleri için de özel hizmetler bulunmaktadır. 

Belek Club Asteria Belek Hotel Belek otel Belek merkeze 6 km uzaklıktadır. Özellikle ilçe merkezine ulaşım otel bünyesindeki transfer hat ile yapılabilmektedir. Toplu taşıma aracı da tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra Antalya havalimanına 24 km  Antalya merkeze ise 32 km uzaklıktadır. Havalimanı ulaşımları konukların otele giriş tarihlerinden önce transfer hat hizmeti talebi ile yapılabilmektedir. Konuklar otel rezervasyonlarını yaptırırken transfer hat hizmeti almak istediğini de belirterek otel giriş tarihinde havalimanında hazır bir şekilde bekleyen transfer hat hizmeti sunan araç ile otele ulaşım sağlamaktadır. 

Otelden ayrılacak konuklarda otel tarafından sunulan transfer hat hizmeti ile otelden ayrılış tarihlerinde havalimanı ulaşımı için bu hizmetten faydalanma imkanı bulmaktadır. Tatil boyunca çevredeki bölgelere ulaşım sağlayabilmek için transfer hat hizmeti tercih edenler Belek transfer vip sayesinde konforlu bir seyahat geçirme imkanı bulmaktadır. Özellikle bölgedeki diğer gezi alanlara ve tarihi yerlere ulaşmak için kendi aracının rahatlığında seyahat ederek zamanında ulaşmak isteyenler için bu transfer hat hizmeti alternatif ulaşım aracı olmaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin tüm alanlarına lüks ve konforlu araçlar ile hizmet vererek ulaşım sorunlarının ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Şehrin tüm bölgesine hizmet vererek bütçe açısından da daha avantajlı yolculuk yapılmasını sağlar. Yerli ve yabancı turistlerin güvenli seyahat etmelerini sağlayarak ulaşım sorunlarına çözüm bulunmasına yardımcı olan Belek tranfer vip yıllardır aynı sektörde faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini özen gösteren firma şehrin içerisindeki tüm ulaşımlar için tercih edilebilmektedir. 

Ulaşım sıkıntılarının engellenmesinde etkili olan Belek transfer vip şehre ilk kez gelen konuklar için de avantaj sağlamaktadır. Böylece zaman kaybı olmadan önceden rezervasyon yaptırarak gidilmesi gereken yere zamanında ulaşımı kolaylaştırmaktadır. Transfer hat hizmeti konusunda daha detaylı bilgi almak için web sitesi üzerinden iletişim kurulabilmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13