Belek Cesars Temple Resort Hotels Belek


Belek Cesars Temple Resort Hotels BelekBelek Cesars Temple Resort Hotels Belek


Belek tatil yapmak için en uygun bölgelerden biridir. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yaparak güneşin ve denizin tadını çıkarma imkanı sunmaktadır. Bölgede bulunan antik kentler, tiyatrolar, doğal güzellikler ve alışveriş için büyük alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Özellikle kültür turizmi açısından da oldukça büyük bir öneme sahip olan ilçe yerli ve yabancı turistlerin göz bebeği haline gelmektedir. Antalya bölgesinin seçkin ilçelerinden biri olan Belek ayrıca lüks otellerin bir arada bulunduğu ilçelerden biridir. Çevredeki ilçelerde bulunan otellerden daha lüks ve konforlu tatil yapmak için bulunan oteller yaz aylarında doluluk oranı ile de dikkat çekmektedir. 

Belek Cesars Temple Resort Hotels Belek bölgede faaliyet gösteren her şey dahil otellerden biridir. Otelin özel plajı ve hizmet kalitesi ile dikkat çeken yapısı yerli ve yabancı turistler tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Oldukça büyük bir arazi üzerinde yer alan otel gösterişli yapısı ile dikkat çekerek otel konuklarının konforlu tatil geçirmeleri için her türlü imkanı değerlendirmektedir. 

Otel belek merkeze ve alışveriş yapmak isteyenler için Belek çarşıya mesafesi 5 km’ dir.Belek Cesars Temple Resort Hotels Belek Genel olarak toplu taşıma araçları ya da yürüyerek ulaşımı sağlanan merkeze kısa sürede ulaşmak otel konukları için daha iyi olmaktadır. Ayrıca otel havalimanına uzaklığı 35 km, Antalya şehir merkezine ise 45 km uzaklıktadır. Toplu taşıma araçları yerine transfer hat hizmetleri tercih edilerek şehir merkezine ve havalimanına ulaşım sağlanabilmektedir. Transfer hatlar genel olarak otel konuklarının havalimanı gidiş ve gelişlerinde sıkça kullanılmaktadır. Fakat tatil boyunca ulaşım aracına ihtiyaç duyulduğunda da talep edilerek kullanılabilmektedir.

Belek transfer vip Belek ve çevresinde transfer hat hizmeti sunan transfer hat firmalarından biridir. Otel konukları dışından yerli ve yabancı birçok turiste transfer hat hizmeti sunarak faaliyetlerine devam etmektedir. Uzun yıllar boyunca sektörde çalışmalarını kaliteli bir şekilde sunan firma lüks ve konforlu araçlar ile müşteri memnuniyetini sağlamaya özen göstermektedir. 

Belek transfer vip havalimanı ve otel arasında ulaşım sağlayabildiği gibi ayrıca bölgenin tarihi alanlarına, alışveriş merkezlerine, doğal güzelliklerine ve gitmek istenen her bölgeye araç ile ulaşım sağlamaktadır. Kaliteyi uygun fiyat ile sunan Belek transfer vip müşterilerinin talepleri doğrultusundan 7/ 24 hizmet vermektedir.

Lüks ve konforlu araçlar ile transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip müşterinin zamanında ulaşımı için onlara destek olmaktadır. İstenen özellikteki araçlar ile kişi sayısı farkı gözetmeksizin gidilmesi gereken yere zamanında ulaşım sağlayabilmektedir. Ayrıca otele dönüş sırasında da müşterisine eşlik ederek sorunsuz bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. 

Şehrin her bölgesine güvenli seyahat etmek adına her bütçeye uygun şekilde hizmet vererek ulaşım sorunlarına çözüm sunmaktadır. Belek transfer vip bölgede uzun yılar boyunca faaliyet göstererek tüm müşterilerinin güvenini kazanarak hizmet vermeye özen göstermektedir. Böylece daha fazla müşteri portföyüne sahip olma imkanı bulmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13