Belek Calista Luxury Resort Belek


Belek Calista Luxury Resort BelekBelek Calista Luxury Resort Belek


Antalya yaz aylarında en çok nüfusa sahip olan illerimizden biridir. Tatil bölgesi olmasından dolayı yerli ve yabancı turistler bu bölgeye akın etmektedir. Bölgede çok fazla gezilecek alanın bulunması ve tatilin tadını çıkartmak için lüks otellerin olması yerli ve yabancı turistler için birçok imkanın bulunmasını sağlamaktadır. Antalya Belek ilçesi bölgenin tatil amaçlı tercih edilen ilçelerinden biridir. Bu bölgede tarihi antik kentler, çarşılar ve tiyatrolar olması özellikle yabancı turistler açısından büyük önem taşımaktadır. Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olduğunu gösteren antik yapılan gelişen yapı ile beraber bölgenin tatil ve kültür açısından gelişmesini sağlamaktadır. 

Belek turizm açısından tercih edilen bölgelerden biri olduğu için yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği ve konakladığı bölgelerden biridir. Bölgede bulunan lüks oteller her şey dahil konseptleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Otellerde spor yapmak için ve keyifli zaman geçirmek için aktiviteler düzenlenmektedir. Ayrıca masaj ve spa merkezleri ile de konukların gün boyu huzurlu bir tatil geçirmelerine yardımcı olmaktadır. 

Belek Calista Luxury Resort Belek bölgenin lüks otelleri arasındadır. Otelin sunmuş olduğu hizmetler konukların rahat ve konforlu tatil geçirmelerini sağlamaktadır. Özellikle aile ve kalabalık gruplar için rahat ve konforlu odaları tatil de konaklamayı daha huzurlu geçirme imkanı sunmaktadır. 

Otelin mavi bayraklı özel plajı konukların denize rahat girmesini ve gün boyu güneşlenmesini sağlamaktadır. Ayrıca otelde çeşitli hizmetler bir arada bulunmaktadır. Otelin konukları için rahat ulaşım sağlayabilmeleri için anlaşmalı transfer hat hizmeti sunan firmalar ile ulaşım sorununa çözüm bulması konuklar için daha avantajlı olmaktadır. 

Otel Belek merkeze 4 km mesafede yer almaktadır.Belek Calista Luxury Resort Belek İlçe merkezine yürüyerek ya da toplu taşıma araçları kullanılarak ulaşılabilmektedir. Havalimanı ulaşımlarında transfer hat hizmeti tercih edilebilmektedir. Otel havalimanına 27 km uzaklıkta yer almaktadır. Ayrıca şehir merkezine 35 km uzaklıktadır. Otel ve havalimanı arasında transfer hat hizmeti sunan otel anlaşmalı olduğu firmalar ile de konukların gün içerisinde gitmek istedikleri alanlara rahat ve güvenli seyahat etmelerini sağlamaktadır. 

Belek transfer vip Belek ve çevresine transfer hat hizmeti sunan seçkin firmalardan biridir. Öncelikle olarak müşteri memnuniyetini önemseyen firma ilçeye gelen konuklara rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Böylece otel ve şehir konukları için lüks ve konforlu araçlarda seyahat etme avantajı sağlayabilmektedir. 

Havalimanı ya da şehrin diğer bölgelerine güvenli seyahat edebilmek için Belek transfer vip ayrıcalıklarından faydalanılabilir. Bölgeye hakim olan ve alanında tecrübeli ekip ile yerli ve yabancı turistlere transfer hat hizmeti sunan firma her geçen gün hizmet kalitesini arttırarak müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermektedir. Önceden araç rezervasyonları yaptırılarak güvenli seyahat imkanı sunan Belek transfer vip bölgede en fazla ulaşım konusunda yardımcı olan firmalar arasında yer alarak konukların daha rahat ve güvenli seyahat etmelerini sağlamaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13