Belek Bellis Deluxe Hotel Belek


Belek Bellis Deluxe Hotel BelekBelek Bellis Deluxe Hotel Belek


Belek tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan bölgelerden biridir. Çevrede bulunan antik kentler ve tiyatrolar bunun en büyük göstergelerinden biridir. İklim şartları açısından yerleşim yerine en uygun olan bölgelerden biri olması Belek ilçesini turizm cenneti haline getirmektedir. Doğal güzellikleri de dillere destan olan ilçenin yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilmesini sağlamaktadır. 

İlçenin merkezi diğer ilçe merkezlerine oldukça yakın mesafededir. Bu nedenle toplu taşıma araçları bölgede kısa mesafe ulaşımını kolaylaştırmaktadır. Bölgenin otelleri de konforlu bir tatil yapmak isteyenler için tüm imkanları değerlendirmektedir. Deniz kıyısında bulunan lüks oteller her şey dahil konsepti ile konuklarına hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra yemekten ulaşıma kadar otel konuklarının tüm sorunları lüks oteller tarafından karşılanmaktadır. 

Bölgenin gezilip görülmesi için tatil yapmaya gelen yerli ve yabancı turistler ulaşım aracı olarak transfer hat hizmetlerini tercih edebilmektedirler. Özellikle ulaşımda yaşanan sorunlar için transfer hat hizmetlerinin tercih edilmesi daha güvenli seyahat etme imkanı sağlamaktadır. 

Belek Bellis Deluxe Hotel Belek denize sıfır konumu ve özel iskelesi ile yaz boyunca yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapmaktadır. Otelin lüks ve gösterişli yapısı turistler tarafından sıkça tercih edilmesini sağlamaktadır. Yaz aylarında çok fazla ziyaretçi ağırlayan otel kış aylarında da konukların konforlu hizmet almasını sağlamaktadır. 

Otel havalimanı ve otel arasında seyahat edecek olan konuklar için transfer hat hizmeti sunmaktadır. Özellikle şehre ilk kez gelen ve otel rezervasyonu ile tatil yapmak isteyen konuklar havalimanından alınarak otele ulaştırılabilmektedir.Belek Bellis Deluxe Hotel Belek Tatil bitiminde otelden ayrılacak olan konuklar için de aynı transfer hat hizmeti ulaşım sağlamaktadır. 

Otel Antalya merkeze 39 km, havalimanına ise 32 km mesafededir. Otelin havalimanı ulaşımlarında transfer hat hizmeti tercih edilmesi otel konuklarına sunulan ayrıcalıklardan biridir. Anlaşmalı transfer hat hizmeti veren firma konukların daha konforlu ve güvenli seyahat edebilmeleri için son model araçlar ile ulaşım sağlamaktadır. 

Belek transfer vip bölgenin en köklü ve seçkin transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Otel ya da şehir konuklarının ulaşım sorunlarında çözüm odaklı hizmet vererek en kısa sürede gidilecek alana ulaşılmasını sağlar. 

Bölgede birçok transfer hat hizmeti olmasına karşın seçkin bir hizmet almak isteyen konuklara uygun fiyatlı ulaşım imkanı sunulmaktadır. Yıllardır aynı sektörde faaliyet gösteren firma daha iyisini yapabilmek adına müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. 

Müşteri taleplerinin en iyi şekilde değerlendirilerek doğru ve güvenilir bir hizmet vermek adına Belek transfer vip tecrübeli ekip çalışmaktadır. Bölgede bulunan tüm alanlara uygun fiyatlı ve güvenli seyahat etmenin keyfini yaşatmaktadır. Böylece Antalya ve çevresinde transfer hat hizmeti denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biri haline gelerek otel ve şehir konuklarına en iyi hizmeti sunmaya devam ederek ulaşım ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13