Belek Belconti Resort Hotel & Spa Belek


Belek Belconti Resort Hotel & Spa BelekBelek Belconti Resort Hotel & Spa Belek


Tatil şehirlerinden biri olan Antalya özellikle yaz aylarında çok fazla kalabalık nüfusa sahip olmaktadır. Şehrin deniz kenarında bulunan otelleri yoğunluk bakımından diğer otellere oranla daha fazla talep görmektedir. Denize sıfır oteller tatilciler için daha avantajlı yapıya sahip olmaktadır. Antalya tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile tatilciler için en ideal şehirler arasında yer alarak turizm cenneti olarak bilinmektedir. 

Antalya Belek son yıllarda çok fazla turist ağırlayan bölgelerden biridir. Tüm sezon boyunca binlerce turiste ev sahipliği yaparak tatilcilerin daha keyifli zaman geçirmelerine yardımcı olmaktadır. Belek antik tiyatroları, doğal şelaleleri, tarihi çarşıları ile turistler açısından büyük ilgi görmektedir. İlçenin nüfusu kış aylarında azalmasına rağmen yaz ayları oldukça kalabalık bir yapıya sahip olmaktadır. 

Belek Belconti Resort Hotel & Spa Belek bölgede bilinen en lüks otellerden biridir. Denize sıfır konumu ve yeşillikler içinde olması tatilcilere unutulmaz bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Otellerin çoğu ilçe merkezine yakın şekilde konumlanmıştır. Belek Belconti Resort Hotel & Spa Belek otel Belek merkeze 1 km mesafede yer almaktadır. Yürüme mesafesinde olduğu için otel konuklarının gün içinde Belek merkeze ulaşımı oldukça kolaydır. 

Otelde tatil rezervasyonu olan konuklar havalimanı ya da Antalya merkezden transfer hat hizmeti ile otele geçiş sağlayabilmektedir.Belek Belconti Resort Hotel & Spa Belek Otelin havalimanına uzaklığı 30 km Antalya merkeze ise 35 km mesafesi bulunmaktadır. İlçe merkezine yakın olması konukların Belek çarşısına ulaşım sağlamasını kolaylaştırmaktadır. Havalimanı ya da Antalya merkeze ulaşım için tercih edilen transfer hat hizmetleri otel tarafından konuklara sunulmaktadır. 

Transfer hat hizmetleri genel olarak konukların havalimanı ulaşımında kolaylık sağlamaktadır. Otele giriş tarihinde havalimanında hazır olan transfer hat aracı konukların güvenli bir şekilde otele ulaşmasına yardımcı olur. Bunun dışında otelde ayrılacak olan konuklarında bu transfer hat ile havalimanına ulaşmasını sağlar. 
Belek Belconti Resort Hotel & Spa Belek tatil boyunca çevrede bulunan gezi alanları ve tarihi yerlerin gezilebilmesi için ulaşım aracı olarak transfer hat hizmeti terci edilebilir. Belek transfer vip bu aşamada otel konuklarına ve şehre ilk kez gelen konuklar için transfer hat hizmeti sunmaktadır.

Kaliteli ve güvenli transfer hat hizmeti almak için tercih edilecek olan Belek transfer vip yıllardır bölgede faaliyet gösteren firmalardan biridir. Bölgeye hakim olan personel sayesinde ulaşım için araca ihtiyaç duyan konuklara hizmet veren firmanın bölgede bulunan birçok yere ulaşım sağlayabilmektedir. 

Otel konukları ya da ulaşım aracına ihtiyaç duyan kişiler için daha rahat ve konforlu seyahat etme imkanı sunan Belek transfer vip yılın tüm gününde hizmetine kesintisiz devam etmektedir. 7/ 24 araç bulma imkanı sunan bu transfer hat hizmeti ulaşım sıkıntılarının ortadan kaldırılmasında etkili olmaktadır. Havalimanı ya da farklı yerlere ulaşımda en güvenilir şekilde seyahat etmek için Belek transfer vip transfer hat hizmeti tercih edilerek zamanında ulaşım sağlanabilmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13