Belek Belcon Hotel Belek


Belek Belcon Hotel BelekBelek Belcon Hotel Belek


Belek tarihi yapıları ve doğal güzellikleri Antalya’ nın en gözde ilçelerinden biridir. Her yıl milyonlarca turist bölgede tatil yapmak için önceden otel rezervasyonlarını gerçekleştirmektedir. Bölgenin en seçkin otelleri sahil şeridi boyunca yer aldığından otellerdeki hizmet kalitesi de dünya standartlarında olmaktadır. Her şey dahil oteller konuklarının rahat ve konforlu bir tatil geçirmeleri için tüm imkanlarını sergilemektedir. 

Belek tarih açısından büyük önem taşıyan bölgeler arasındadır. İlçede birçok alanda antik kentler yer almaktadır. Bu antik kentler bölgenin çok eski yerleşim yeri olduğunu göstermektedir. Ayrıca doğal güzellikleri ile de dikkat çekici olduğundan bolca turist akınına uğramaktadır. Hem tarihi yapılar hem de doğal güzellikler bu ilçenin daha hareketli yaz dönemleri geçirmelerini sağlamaktadır. 

Lüks ve gösterişli oteller arasında yer alan Belek Belcon Hotel Belek bölgenin eski otellerinden biridir. Yenileme yapılan otelde konukların rahat ve huzurlu tatil geçirmeleri için her türlü olanak mevcuttur. Otelin konukları havalimanından ulaşım sağlayabilmek için transfer hat hizmeti tercih edebilirler. Otel konuklarına sunduğu transfer hat hizmeti ile birlikte ulaşım sorunlarının engellenmesini de sağlamaktadır. 

İlçe ve şehir merkezine yakın olan ayrıca havalimanı konukları için transfer hat hizmeti sunarak kaliteli ulaşım hizmeti vermektedir. İlçe merkezine 7 km, Antalya merkeze 25 km mesafede olan otel ulaşımda transfer hat hizmetlerinin kullanılmasını tavsiye etmektedir. Belek Belcon Hotel Belek  ayrıca Antalya havalimanına otelin uzaklığı 35 km’ dir. 

Bölgede transfer hat hizmeti veren birçok firma yer almaktadır. Oteller ile anlaşma yapılarak havalimanı ve otel arasında konukların ulaşımının daha güvenli olması için çalışmalar düzenlenmektedir. 

Belek transfer vip bölgede transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Özellikle turistlerin ulaşım konusunda sıkıntı yaşamamaları için tecrübeli ekip ile çalışmaya özen göstermektedir. Oldukça geniş müşteri portföyüne sahip olan Belek transfer vip şehirde yer alan konukların güvenli seyahat edebilmeleri için tüm imkanları değerlendirmektedir.

Konforlu araçlar ile seyahat etme imkanı sunan Belek transfer vip havalimanı ve otel arasında ulaşımı sağlayabildiği gibi ayrıca konukların gitmek istedikleri alana da daha hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. 

Uygun fiyatlı ulaşım sağlayabilmek için yerli ve yabancı turistlere ulaşım olanağı sağlayan Belek transfer vip birçok otel ile de anlaşmalı olarak hizmet vermektedir. Otel konuklarının konforlu bir seyahat gerçekleştirebilmesi ve zamanında ulaşımın sağlanabilmesi için tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet vermektedir. 

Bölgede gezilip görülecek ya da alışveriş yapılacak birçok alan bulunmaktadır. Aile ya da kalabalık gruplar ile bu bölgeleri ziyaret etmek isteyenler için Belek transfer vip ayrıcalıklarında faydalanma imkanı bulunabilmektedir. 

Belek ve çevresinde bulunan alanlara ulaşım aracı olarak transfer hat hizmeti tercih edildiğinde daha rahat ve konforlu seyahat edilmesi Belek transfer vip sayesinde yapılmaktadır. Yaz dönemlerinde yoğun olan ulaşımda 7/ 24 hizmet verebilen firma her geçen gün kaliteyi daha uygun fiyata sunmaktadır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13