Belek Beach Resort Hotel Belek

Belek Beach Resort Hotel Belek Belek Beach Resort Hotel Belek


Yaz aylarında tatil yapmak için tercih edilen bölgelerden biri olan Belek yerli ve yabancı turistler için son derece ideal bölgelerden biridir. Antalya iline yakın olduğundan gün içerisinde şehir merkezine ulaşmak için de ulaşım kolay bir şekilde yapılmaktadır. İlçenin içinde toplu taşıma araçları ile ilçe merkezine ve çevre ilçelere ulaşım sağlanabilmektedir. Diğer gezi alanları ve antik kentlere gidebilmek için se transfer hat kullanılması daha güvenli seyahat edilmesini sağlamaktadır. 

Belek en eski yerleşim yerlerinden biri olarak birçok medeniyete ev sahipliği yapmış olan ilçelerden biridir. Bölgenin her yerinde tarih ile alakalı birçok alan bulunmaktadır. Ayrıca şelaleleri ve doğal güzellikleri ile de bölgenin daha da dikkat çekici olması sağlanmaktadır. 

Bölge tatilciler için uygun alanlardan biri olduğu gibi yıl içerisinde de oldukça kalabalık bir nüfusa sahiptir. Lüks ve konforlu oteller konukların her türlü rahatını göz önünde bulundurarak hizmet vermektedir. Otellerin çoğu rezervasyonlarını kış aylarında yaptıran konuklarına her şey dahil hizmet sunmaktadır. Ayrıca ulaşım sorunlarına çözüm olunması için transfer hat hizmeti ile birlikte konukların ulaşım sıkıntılarını da çözmektedir. 

Belek Beach Resort Hotel Belek geniş bir arazi üzerinde kurulan oteller arasındadır. Otelin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli spor dallarına ait sahalarında da gün boyu konuklar spor yapma imkanı bulmaktadır. Dev ve gösterişli havuzu da tatilcilerin gün içinde havuz kenarında güneşlenmesini sağlamaktadır. Belek Beach Resort Hotel Belek otel konukların otel havalimanı arasında ulaşımını transfer hat hizmeti ile yapmaktadır. Otel rezervasyonu sırasında alınan transfer hat randevusu sayesinde konuklar havalimanında bekleme olmadan konaklama alanına ulaştırılmaktadır. Böylece zaman kaybının da önüne geçilmektedir. Otelin konuklarına sunmuş olduğu transfer hat hizmeti yolculuk sırasında sıkıntı yaşanmasına da engel olur. 

Belek Beach Resort Hotel Belek Otel Belek merkeze 7 km uzaklıkta yer almaktadır. Gün içinde ilçe merkezine ulaşım toplu taşıma aracı ile yapılabilmektedir. Antalya merkeze otelin uzaklığı 45 km havalimanına ise 35 km’ dir. Havalimanı ve otel arasında transfer hat hizmeti ile seyahat eden konuklar hem konaklama hem de havalimanına en kısa sürede ulaştırılarak keyifli bir tatil geçirilmesine yardımcı olmaktadır. 

Bölgenin seçkin müşteri portföyüne sahip olan Belek transfer vip genellikle otel konuklarının havalimanı dışında ihtiyacı duyulması halinde ulaşım sorunlarını çözümlemektedir. Bölge içerisinde çok fazla gezilecek alanın bulunması ile beraber toplu taşıma aracı tercih etmek yerine kendi aracının rahatlığında seyahat etmek isteyen konuklar için hizmet verilmektedir. 

Belek transfer vip oldukça geniş müşteri kitlesine sahiptir. Uzun yıllar boyunca hem bölgede hem de sektörde ayrıcalıklı hizmet sunarak ilçeye gelen turistlerin ulaşım sıkıntılarına çözüm bulmaktadır. Bölgede yer alan birçok alana kısa sürede ulaşarak konukların daha verimli zaman geçirmesine yardımcı olur. Güvenli seyahat ederek tatil keyfinin doyasıya yaşanmasını sağlar. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13