Belek Aydinbey Famous Resort Belek

Belek Aydınbey Famous Resort Belek Belek Aydınbey Famous Resort Belek


Belek tatilcilerin en çok ziyaret ettiği bölgelerden biridir. Bölgenin yaz aylarında kalabalıklaşarak yerli ve yabancı turistlere ev sahipliği yapması turizm sektörünün de daha canlı olmasını sağlamaktadır. Antalya ilinin sıcak iklimi tatilcileri cezbetmektedir. Belek tarihi yapıları ile de dikkat çeken bölgeler arasındadır. Antik kent ve tiyatrolar bölgenin sembolü haline gelmiştir. Yaz ayları ile beraber antik kent ve tiyatroların bulunduğu bölgelerde ziyaretçi akınına uğramaktadır. Böylece bölgede sürekli yerli ve yabancı turistler gezinmektedir. 

Bölgenin lüks ve gösterişli otelleri oldukça fazladır. Deniz kenarında bulunan oteller özel plaj alanları ile tatilcilerin gün boyu deniz keyfi yaşamasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca büyük havuzlarda da gün içinde birçok kişi güneşin tadını çıkartmaktadır. Otellerde sunulan imkanlar her şey dahil olarak hizmet verilmektedir. Bunun yanı sıra otel ve havalimanı arasındaki ulaşım transfer hatlar ile yapılmaktadır. Transfer hatlar otel konuklarını havalimanından alarak konaklama yapacakları alana ulaştırır. Otelden ayrılacak olan konuklarda aynı transfer hat hizmetleri ile havalimanına yolculuk yapabilmektedirler. Bölgede transfer hat hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Genellikle oteller ile anlaşmalı olarak hizmet veren bu firmalar yıl boyu otel konuklarının otel ve havalimanı arasında güvenli seyahat etmelerini sağlayarak unutulmaz bir tatil yaşanmasına yardımcı olur. 

Belek Aydınbey Famous Resort Belek bölgede bulunan lüks otellerden biri olarak bilinmektedir. Otelin büyük ve gösterişli yapısı konukların daha konforlu tatil yapmasını sağlar. Ayrıca otelin ilçe merkezlerine yakın oluşu kolay ulaşımın sağlanmasına yardımcı olur. 

Otel konukları için anlaşmalı olarak transfer hat hizmeti sunmaktadır.Belek Aydınbey Famous Resort Belek Otel rezervasyonları sırasında talep edilen transfer hat hizmeti konukların havalimanına inişlerinden önce alanda beklemektedir. Yolcuların inmesi ve bagajlarını teslim alması ile beraber havalimanından otele kadar transfer hat hizmeti eşlik ederek konaklama alanına ulaşılmaktadır. 

Otel Serik merkeze 12 km uzaklıktadır.Belek Aydınbey Famous Resort Belek Belek merkeze ise 15 km uzaklıkta yer alır.Toplu taşıma araçları ile ilçe merkezlerine ulaşım sağlanabilir. Antalya havalimanı 40 km, şehir merkezi ise 50 km mesafede bulunmaktadır. Havalimanı ulaşımlarında otellerin sunmuş olduğu transfer hat hizmeti tercih ediliyor olsa da diğer alanlarda ulaşım yine otelin anlaşmalı olduğu transfer hat hizmeti sunan firma tarafından yapılabilmektedir.

Belek transfer vip belek ve çevresine uzun yıllardır hizmet veren transfer hatlardan biridir. Havalimanı ulaşımlarının yanı sıra bölgede bulunan gezi ve alışveriş alanlarına da istenen saatte araç bulunarak ulaşım sağlamaktadır. 

Seçkin müşteri portföyü ile bölgede faaliyet gösteren Belek transfer vip konukların en iyi şekilde ulaşım hizmeti almasına özen göstermektedir. İstenen saatte aracın bölgede hazır olması ve gidilecek olan alana kısa sürede ulaşmak için transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip avantajlarından faydalanılabilir. 

Bölgeye hakim olan Belek transfer vip otel ve şehir konuklarına günün her saatinde ulaşım kolaylığı sağlayarak hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13