Belek Armas Hotel Belek


                    Belek Armas Hotel Belek


Belek Armas Hotel Belek


Yazın tatil için tercih edilen Belek oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin akın ettiği Belek tatil keyfinin çıkarılacağı bölgelerden biridir. Antalya sonrasında ulaşımı sağlanan Belek birçok tarihi yapı ile de dikkat çekmektedir. Bölgenin en eski yerleşim yerlerinden biri olması tarihi yapıların da fazla olmasını sağlamaktadır. Özellikle birçok medeniyete ev sahipliği yaptığı için bölgenin en çok turist alan yerlerinden biridir. 

Belek Armas Hotel Belek denize sıfır yapısı ile yerli ve yabancı turistlerin tatilin keyfini doyasıya çıkartılmasını sağlamaktadır. Her şey dahil otelde havuz ve spor yapılacak olan alanlarda mevcuttur. Mutfak bölümü oldukça geniş menülerden oluşmaktadır. Türk ve dünya mutfağından birçok lezzet konuklara sunulmaktadır.

Otelin merkeze yakın olması özellikle turistlerin gezi alanlarına kolaylıkla ulaşmasını sağlamaktadır. Belek Armas Hotel Belek merkez ve çarşısına 3 km mesafede yer almaktadır. Böylece çevreyi gezmek ya da alışveriş yapmak isteyenler için alternatifler oldukça fazladır.

Belek’ te bulunan tarihi yapılarda çok ilgi görmektedir. Gün içerisinde bölgenin antik kentleri çok fazla turist akınına uğramaktadır. Yüzyıllar önceden kalan yapıların ziyaret edilmesi kültür turizmini de ayakta tutmaktadır. Otelin Aspendos Antik Tiyatrosu’ na 22 km uzaklıkta olması gün içinde otelde konaklayan konukların burayı ziyaret etmesini sağlamaktadır. 

  Belek Armas Belek Hotel Havalimanına uzaklığı 35 km’ dir. Havalimanından otele ulaşmak için genel olarak transfer hat hizmetleri tercih edilmektedir. Otelde konaklama yapacak olan konuklar önceden rezervasyonla transfer hat ile otele ulaşabilmektedir. Ayrıca otelden ayrılacak olan konuklar için de havalimanına ulaşım transfer hatlar ile yapılmaktadır. 

Havalimanı ulaşımı ya da çevrenin gezilmesi için Belek transfer vip yıllardır bölgede faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar boyunca bölgede tecrübeli ekip ile transfer hat hizmeti sunan Belek transfer vip şehre gelen konukların ulaşım sorunlarını ortadan kaldırmaktadır. 

Havalimanı dışında gün boyu gezi alanlarına, tarihi yerlere ve doğal güzelliklerin bulunduğu bölgelere ulaşımda tercih edilecek olan Belek transfer vip kaliteli hizmet anlayışı ile yerli ve yabancı turistlere transfer hat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ihtiyaç duyulan ulaşım aracında güvenli seyahat etmek için transfer hat hizmeti kullanımı yapılabilmektedir. 

Belek transfer vip bölgede bulunan birçok gezi alanlarına kısa sürede konukların ulaşmasına yardımcı olmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile 7/ 24 araç hizmeti sunan firma ayrıca tecrübeli ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Otel konuklarının daha güvenli ve konforlu seyahat ederek gidecekleri yerlere ulaşmasında konuklara en iyi hizmeti sunmaya özen göstermektedir. Transfer hat hizmeti sunan Belektransfervip konukların konforlu araçlar ile trafik sorunu yaşamadan gidecekleri alana zamanında ulaşmasını sağlamaktadır. Havalimanı ya da diğer bölgelere ulaşım için tercih dilecek olan Belek transfer vip yerli ve yabancı turistler için ulaşım sorunlarının tamamen ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Bölgede bulunan birçok alanın aile ya da kalabalık gruplarla konforlu araçlar ile ulaşımı sağlanabilmektedir. 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13