Belek Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek


Belek Alva Donna Exclusive Hotel & Spa BelekBelek Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek


Belek gibi tatil beldeleri yaz aylarında çok fazla yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yazın tatil amaçlı gidilen bölgelerin gezi alanlarında da turist sayısının fazla olması bölgenin daha hareketli olmasına yardımcı olur. Böylece turizm sektörünün de daha fazla artmasını sağlar. 

Antalya’ nın en gözde yerlerinden biri olan Belek yaz ayları yaklaştığında çok fazla kalabalık olan beldelerden biridir. Özellikle yabancı turistler bölgede bulunan antik kent ve tiyatroları görmek için tatil boyunca bölgeyi dolaşmaktadır. Belek tarihi yapısı ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir yapıda olduğundan bölgede çok fazla otel bulunmaktadır. Lüks ve konforlu oteller konuklarının daha iyi hizmet alabilmesi için gelişen yapıdadır. Her şey dahil konseptindeki otellerin konaklama için konuklarına konforu sunması ve ulaşım sorunlarına çözüm bulması için farklı alternatifleri sunmaktadır. 

Bölgede bulunan lüks ve gösterişli otellerden biri olan Belek Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek bölgenin en iyi spa merkezine sahip olan otellerdendir. Denize sıfır olan otel hem deniz hem de havuz keyfini sunmaktadır. Otelin ayrıca gün boyu deniz ve havuz keyfi sürecek olan konuklarına ayrıcalıklı konaklama hizmeti sunması tatilin daha keyifli hale gelmesini sağlamaktadır. 
Belek Alva Donna Exclusive Hotel & Spa Belek Otel havalimanı ve konaklama alanı arasında konuklarının daha rahat seyahat ederek otele ulaşmasını transfer hat hizmeti ile yapmaktadır. Otele gelecek olan konuklar önceden rezervasyon yaptırarak transfer hat hizmeti almak istediğini de belirtebilmektedir. Transfer hat hizmeti almak isteyen konuklar havalimanına iniş saatinden önce araçları hazır bir şekilde alanda beklemektedir. Uçak inişi ile beraber yolcuların alınan bagajları transfer hat hizmeti ile yolculuk yaparak otele ulaşım sağlanır. Ayrıca otelde havalimanına ulaşmak isteyen konuklara da transfer hat hizmeti sunulmaktadır. 

Otel Belek merkeze 7 km, Serik merkeze 10 km mesafede yer alır. Havalimanı ve otel arasında 40 km bulunmaktadır. Antalya merkez ise 50 km uzaklıkta bulunmaktadır. İlçe ve şehir merkezine ulaşım transfer hat hizmeti ile yapılarak daha güvenli bir seyahat edilebilmektedir. 

Belek transfer vip bölgeye uzun yıllar boyunca transfer hat hizmeti sunan firmalardan biridir. Belek için ulaşımda tüm sorunların çözülmesine yardımcı olan firma uzman kadro ile çalışmalarını sürdürerek otel konuklarına da güvenli seyahat etme imkanı sağlayabilmektedir. 

Konforlu araçlar ile havalimanı ve otel arasında ulaşımı sağladığı gibi ayrıca diğer bölgelere de ulaşım Belek transfer vip sayesinde yapılabilmektedir. Tarihi alanlar, alışveriş merkezleri ve doğal güzellikleri görmek isteyen konuklara ulaşımda kolaylık sağlayan Belek transfer vip müşteri memnuniyetini en ön sırada tutarak müşteri taleplerinin daha hızlı şekilde cevap bulmasına yardımcı olmaktadır. Bölgede tüm merkezlere ulaşımın daha rahat ve güvenli yapılabilmesi için lüks ve konforlu araçlar ile zamanında seyahat ederek zamandan da tasarruf edilmesini sağlayarak hizmet vermektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13