Belek Altis Resort Hotel & Spa Belek


Belek Altis Resort Hotel & Spa BelekBelek Altis Resort Hotel & Spa Belek


Türkiye' nin tatil bölgelerinden biri olan Antalya ili yaz aylarında yerli ve yabancı turist akınına uğrayan şehirlerden biridir. Şehrin çevre ilçeleri de oldukça kalabalık bir yapıya sahiptir. Özellikle lüks ve gösterişli oteller yaz mevsiminde doluluk oranı çok fazladır. Tüm rezervasyonların kış aylarında yapılması ve yaz döneminin konukları ağırlayarak geçmesi bölgede hareketliliği sağlamaktadır. 

Yurdumuzdan ve dünyadan çok sayıda bu bölgeye turist akını olmaktadır. Belek Antalya’ nın tatil ilçelerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi yapılarının varlığı da turistler için etkili olmaktadır. Belek tarih açısından önemli yerlerden biridir. Antik kent ve tiyatrolar milyonlarca turist tarafından ziyaret edilmektedir. Doğal güzellikler bakımından da zengin olan bölge yerli ve yabancı turistlerin bölgeye ilgi göstermesini sağlamaktadır. 

Bölgede bulunan otellerin çoğu deniz kıyısında yer aldığı için tatil boyunca denize girme şansı bulunmaktadır.Belek Altis Resort Hotel & Spa Belek Bunun yanı sıra bölgenin çok fazla hareketli oluşu her yıl farklı ülkelerden ziyaretçi akınına uğramasını sağlayabilmektedir. 

Belek Altis Resort Hotel & Spa Belek deniz kenarında yer alan otellerden biridir. Lüks ve konforlu olan otelde her şey dahil konaklama imkanı bulunmaktadır. Otel konuklarının havalimanı ve otel arasında ulaşımını transfer hat hizmeti ile yapmaktadır. Şehrin yoğun trafiğinin daha keyifli hale gelebilmesi için konforlu araçlar ile konukların seyahat ederek otele ulaştırılması sağlanmaktadır. Anlaşmalı transfer hat hizmetleri ile konulara otel ve havalimanı arasında seyahat etme şansı sunulması tatilin daha keyifli hale gelmesini kolaylaştırmaktadır. 

Otelin Belek merkeze uzaklığı 5 km’ dir .Belek Altis Resort Hotel & Spa Belek Ayrıca havalimanına uzaklığı ise 31 km’ dir. Antalya merkeze 36 km olan otel tüm ulaşım ihtiyaçlarının transfer hat ile yapılmasını tavsiye etmektedir. Otel konuklarının çevreyi gezmek için ulaşım aracı olarak transfer hatları tercih etmesi daha güvenli yolculuk yapılmasını sağlayacaktır. Ayrıca bölgeye yabancı olan turistlerin gittikleri alandan tekrar otele ulaşımın transfer hat sayesinde daha kısa sürede yapılmasına yardımcı olur. 

Belek transfer vip bölgenin seçkin transfer hat hizmeti sunan firmalarından biridir. Özellikle Antalya ve çevresinde bulunan gezi yerlerine ve tarihi yerlere ulaşımda Belek transfer vip ayrıcalıklarından yararlanarak seyahat edilebilir. Konforlu araçlar ve tecrübeli ekip ile bu hizmetten faydalanmak zaman kaybını da engelleyecektir. Böylece şehirde daha fazla yerin gezilmesi sağlanmış olur. 

Belek transfer vip müşteri memnuniyetini ön sırada tutmaktadır. Konukların gitmek istedikleri alana kısa sürede ve güvenli bir şekilde seyahat etmeleri daha fazla alanın gezilmesine yardımcı olacaktır. Tarihi yerler, doğal güzellikteki yerler ve alışveriş merkezlerine ulaşım için tercih edilen Belek transfer vip otellerin konuklarına havalimanı aktarım hizmeti de sunmaktadır. Bu transfer hat hizmeti sayesinde her bütçeye uygun kişi sayısı gözetmeksizin seyahat etme özgürlüğü sağlamaktadır. Müşteri taleplerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi için önceden rezervasyonlu işlem yaptırmak zamandan da tasarruf edilmesini sağlayacaktır. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13