Belek Adora Golf Resort Hotel Belek


Belek Adora Golf Resort HotelBelek Adora Golf Resort Hotel Belek 


Belek bölgesi Türkiye’ nin yaz aylarında tatilcilerin akınına uğrayan bölgelerden biridir. Antalya iline bağlı olan ilçelerden biri olan Belek tarihi yapısı ile de dikkat çekmektedir. Bölgende birçok antik tiyatro ve tarihi alanların bulunması kültür turizmi açısından da büyük öneme sahip olmasını sağlamaktadır. Bölgenin eski yerleşim yerlerinden biri olması gelecek dönemin modern yapısı ile birleşerek birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. 

Dünyadan Belek bölgesine tatil amaçlı gelen milyonlarca yabancı turist bulunmaktadır. Yerli turistler açısından da tatil beldesi olarak bilinen Belek çevre illere yakınlığı ile de kolay ulaşımın sağlandığı ilçeler arasında yer almaktadır. 

Belek ve çevresinde bulunan oteller her şey dahil yapıda olup tatilciler için tüm imkanların rahatlıkla ulaşılabilir olmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede otel konukları unutulmaz bir tatil geçirme fırsatı bulmaktadır. 

Belek Adora Golf Resort Hotel Belek bölgede bulunan golf sahalı otellerden birisidir. Denize sıfır oluşu ve mavi bayraklı plaja sahip oluşu tatilciler için alternatif olmaktadır. Bölgenin en iyi otelleri arasında yer alan otel Belek ilçe merkezine 12 km mesafededir. Belek çarşısına ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanıyor olsa da otelin konukları için özel servisleri de bulunmaktadır. Ayrıca transfer hat hizmeti sunan firmalardan araç talep edilerek ilçenin her bölgesine ulaşım rahatlıkla sağlanabilmektedir. 

Belek Adora Golf Resort Hotel Belek oteli Antalya havalimanına uzaklığı 29 km’ dir. Ayrıca Antalya merkeze olan uzaklığı ise 39 km’ dir. Genel olarak transfer hat hizmeti tercih edilerek havalimanına ve şehir merkezine ulaşım sağlanmaktadır. Otel konukları Antalya ve çevresinde bulunan tarihi yerleri ve alışveriş merkezi gibi alışveriş yapılacak olan alanları gezmek istediklerinde transfer hat hizmeti talep ederek bölgeyi gezebilmektedir. Bu sayede bölgeyi daha yakından tanıma fırsatı bulmaktadırlar. 

Belek transfer vip yıllardır Belek bölgesine hizmet veren transfer hat hizmetlerinden biridir. Seçkin müşteri portföyü ile yerli ve yabancı turistlerin ulaşım sorunlarına çözüm odaklı hizmet vermektedir. Havalimanı ulaşımları dışında şehre gelen konukların tüm ulaşımlarını konforlu araçlar ile yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. 

Genellikle otel müşterileri otellerin sunduğu havalimanı transfer hat hizmetlerini tercih ediyor olsa da tatil boyunca araç ihtiyacı doğan durumlarda Belek transfer vip transfer hat hizmetini tercih etmektedir. Böylece gezilecek olan alanlara daha güvenli bir şekilde ulaşım sağlayarak zaman kaybı olmaksızın gitmek istenen alana ulaşabilmektedirler. 

Belek transfer vip tecrübeli ekibi ile bölgede faaliyet gösteren transfer hat hizmeti sunan firmalardan biri olduğu için müşteri portföyü de oldukça geniştir. Yerli ve yabancı turistlerin güvenli seyahat etmeleri için son model araçları ile hizmet vermeye özen göstermektedir. Havalimanı aktarımlarında uygun fiyat garantisi ile ulaşım sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak müşterilerin daha iyi hizmet almasını sağlamaktadır. Aile ya da kalabalık gruplar tarafından da güvenle tercih edilebilen transfer hat hizmeti sunan firma olarak bilinmektedir. 

 
call-center

Hemen Destek +90 544 887 20 13